Angle down Atgal

Atvirų durų diena „Smalsučio“ pradinėje mokykloje

Kasmet į Atvirų durų dienas Marijampolės „Smalsučio“ pradinėje mokykloje kviečiami būsimieji ugdytiniai ir jų tėveliai.

Šių metų kovo mėnesį organizuotoje Atvirų durų dienoje vaikus ir jų tėvelius pasitiko mokyklos personažas nenuorama Smalsutė, šmaikščiai supažindinusi su mokyklos veikla. Pirmos klasės mokiniai svečiams atliko Peliukų šokį.

Mokyklos direktorė Rima Marozienė pristatė būsimąsias pirmų klasių ir priešmokyklinio ugdymo mokytojas ir pakvietė susipažinti su ugdymo(si) aplinką. Atvykusieji aplankė mokyklos biblioteką, dailės studiją, etnokultūros, sveikatos priežiūros, informacinių technologijų, gamtosaugos kabinetus, sporto salę, pailgintos dienos ir priešmokyklinio ugdymo grupes, valgyklą.

Naudodami informacinių technologijų „Pelyčių išdykėlių“ programą ir „Lego dacta“ priemones vaikai noriai atliko įvairias užduotis, susipažino su gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis, skirtomis tyrinėjimams ir bandymams, smagiai ir aktyviai žaidė „išmaniųjų grindų“ žaidimus. Taip pat buvo pristatyta naujovė mokykloje – galimybė konstruoti edukacinius „robotus“.

Socialinė pedagogė supažindino su vaikų sveikatai palankiu maitinimu mokyklos valgykloje, nemokamai mokiniams papildomai skiriamais vaisiais, sultimis ir pieno produktais.

Džiaugiamės, kad sulaukėme gausaus būrio būsimų mokinių ir jų tėvelių.

Edita VALINČIENĖ

Marijampolės „Smalsučio“ pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite