Angle down Atgal

Atviras laiškas Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkui V. Pranckiečiui

Gerb. Seimo pirmininke, turėčiau paprašyti, kad Jūs atsiimtumėte savo žodžius apie tai, jog neleidau Savivaldybės darbuotojams susitikti su Jumis vizito į Kupiškio rajoną metu. Jūs, kalbėdamas Žinių radijuje išplatinote neteisingą informaciją ir tai tokio aukšto rango politikui garbės nedaro.

Galiu Jums pateikti 2019 metų vasario 19 d. (16.12 val., patikslintas raštas gautas 17.17 val.) rašto kopiją, gautą iš vietinių vizito organizatorių (iki tol jokios informacijos raštu nebuvo pateikta), kuriame aiškiai nurodyta: 11.00 val. – 11.45 val. susitikimas su Kupiškio savivaldybės vadovais. Kas yra Savivaldybės vadovai? Tai: meras, mero pavaduotojas, administracijos direktorius, administracijos direktoriaus pavaduotojas (Kupiškio atveju tokios pareigybės nėra). Aš Jums susitikimo pradžioje paaiškinau, kad dėl tam tikrų aplinkybių mero pavaduotojo šiuo metu nėra visai, administracijos direktorius atostogauja, todėl bandysiu susitikimą atlaikyti vienas. Jei gautame rašte būtų buvę nurodyta, kad numatomas susitikimas su Savivaldybės administracijos skyrių vedėjais, ar Savivaldybės administracijos darbuotojais, ar vizito organizatoriai būtų žodžiu išreiškę tokį pageidavimą ir tai būtų nepadaryta, tada galima reikšti priekaištus ir kaltinti ,,tarybiniais standartais“.

Dar vienas keistas dalykas, Jūs su administracijos darbuotojais, kaip teigiate, nesusitikote, bet jie kažkokiu būdu ,,tyliai pasako kodėl negali ateiti“, nes ,,vadovas tyliai pataria jiems neiti“. Atsakingai pareiškiu, kad nei garsiai, nei tyliai administracijos darbuotojams nebuvo patariama kaip elgtis.

Savo pasisakyme Jūs daug kartų minite ,,tarybinius standartus“, ,,partinę diktatūrą“ ir kitus panašius išsireiškimus.

Paklausiu visų, ar nėra tokių ,,tarybinių standartų“ kvapelio, kai reikia surinkti, atitraukti nuo darbų žmones, susodinti juos už stalo su ,,laimingais“ veidais, kad asmuo iš ,,centro“ galėtų jiems, artėjančios demokratijos šventės – rinkimų į savivaldos valdymo struktūras proga papasakoti, kaip dabar gyventi gera ir bus dar geriau?

Gerb. Seimo pirmininke, prieš komentuojant mano ,,nedemokratiškus sprendimus“ pasidomėkite ir paprašykite, kad tokių vizitų organizatoriai aiškiai ir tiesiai formuotų numatomo vizito tikslus ir užtikrinu – tokių nesusipratimų nebus. Jums tai turėjo perduoti Jūsų padėjėja Karolina (bent taip man žadėjo), kai organizacinius nesklandumus išvardijau telefoninio pokalbio metu, vizito išvakarėse.

Būkime garbingi ir nežeminkime vieni kitų.

Linkėdamas gražaus, saulėto pavasario, geros sveikatos ir prasmingų darbų mūsų valstybės ir jos žmonių labui.

Pagarbiai, Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas

Politinė reklama. Bus apmokėta iš TS-LKD Kupiškio skyriaus politinės kampanijos sąskaitos.​

comment Skaitytojų komentarai (2)

Taip pat skaitykite