Angle down Atgal

Atsisveikinimas su vasara Šalčininkėliuose

Vasaros pabaiga apdovanoja mus gražiais orais, o kultūros įstaigų darbuotojai renginių įvairove. Rugpjūtį renginių kalendorius ypatingai turiningas, o saulėta aura yra svarbi sėkmingo renginio dalis. Vasaros palydėjimo diena Šalčininkėliuose buvo išties karšta. Renginys, kurį surengė Šalčininkų Kultūros centras, įvyko rugpjūčio 18 d. vietos stadione.

-Laikas eina ir vasara jau praeina. Reikia į tai atsižvelgti taikiai, draugiškai ir būti kartu. Kiekvienas kaimas, mažesnis ar didesnis, tai žmonės, kurie gyvena vieni šalia kitų. Todėl tokie susitikimai yra labai reikalingi. Naudodamasi proga, noriu jums širdingai padėkoti už darbą tvarkant savo ūkius, auginant vaikus, kas įtakoja viso rajono gerovei ir plėtrai. O šiandien visiems linkiu geros nuotaikos ir gerai pasilinksminti, - pasakė Šalčininkų rajono mero pavaduotoja Beata Petkevič.

Svarbiausia renginio dalis – koncertas, nes koks būtų vasaros bei atostogų palydėjimas be geros muzikos. Auditoriją išjudino dainų ir šokių ansamblis „Gudski harmonik” iš Baltarusijo. Vėliau scenoje pasirodė solistė Božena Sokolinska iš Vilniaus.
Renginio metu galima buvo pasivaišinti kava ir špinato pyragu, kuriais susirinkusiuosius vaišino Šalčininkėlių kaimo bendruomenės centro nariai, pasisemti informacijos ir gerų patarimų dėl sveikatos ir sveiko gyvenimo būdo Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro stende, vaikams papramogauti ant batuto.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite