Angle down Atgal

Atsisveikinimas su Tokijo vasaros olimpinėmis žaidynėmis: uždarymo ceremonijos transliacija – ir dieną, ir vakare

Svarbiausias metų sporto įvykis – Tokijo vasaros olimpinės žaidynės – artėja prie pabaigos. Daugiau nei dvi savaites trukusios žaidynės padovanojo nepamirštamą reginį, o per visą šį laiką TV3 žiniasklaidos grupė žiūrovus pakvietė net 250 valandų sporto. Šiandien, sekmadienį, 14 val. Lietuvos laiku, sporto aistruoliai kviečiami pamatyti jau paskutinį Tokijo vasaros olimpinių žaidynių akcentą – iškilmingą uždarymo ceremoniją.

O visi tie, kurie nespės padaryti to dieną, pakartotinę transliaciją galės išvysti vėlų sekmadienio vakarą per TV6 ar naujienų portale tv3.lt.

Uždarymo ceremonija įvyks Tokijo olimpiniame stadione. Sekmadienį olimpinė liepsna bus užgesinta – olimpinis deglas pradės kelionę po visą pasaulį iki kitų vasaros olimpinių žaidynių, kurios jau 2024 m. įvyks Prancūzijoje. Tiek jas, tiek ir vos daugiau nei už pusės metų įvyksiančias 2022 m. Pekino žiemos olimpines žaidynes transliuos TV3 žiniasklaidos grupė.

Tokijo vasaros olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijos idėja buvo puikiomis emocijomis suvienyti skirtingų tautybių, rasių ir pažiūrų žmones šiuo sunkiu laikotarpiu, kai pasaulį vis dar krečia pandemija, bei įplieksti vilties apie šviesesnį rytojų. O štai uždarymo ceremonija, pavadinta „Pasauliai, kuriais mes dalijamės“, reiškia idėją, jog kiekvienas iš mūsų gyvename tik jam būdingame, savitame pasaulyje.

Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse dalyvavo 42 Lietuvos sportininkai – delegacija turėjo būti ir dar mažesnė, tačiau paskutinę akimirką ją papildė irkluotojų keturvietė, o dar po kurio laiko – ir dviratininkė Olivija Baleišytė. Mūsų sportininkai įrodė esantys pajėgūs kautis su garsiausiais pasaulio veidais, o penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė į Lietuvą netgi parveža sidabro medalį.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite