Angle down Atgal

Atsirado viena iš dingusių globotinių

Vilnius, sausio 16 d. (ELTA). Vilniaus miesto savivaldybė pranešė ką tik gavusi informacijos, kad pavyko susisiekti ir rasti vieną iš dviejų mergaičių – sausio 10 d. išėjusią iš globos namų. Ji šiuo metu saugioje aplinkoje.

Kaip ELTA jau skelbė, savivaldybė informavo policiją apie iš vaikus globojančios nevyriausybinės organizacijos pabėgusias dvi mergaites. Į policiją buvo kreiptasi siekiant išsiaiškinti, ar šie atvejai nesisieja su trečiadienio vakarą galimai įvykdytu mergaitės pagrobimu.

Sostinės savivaldybė bendradarbiauja su 9 NVO įstaigomis, kurios globoja vaikus. Iš vienos jų gauta informacija, kad jau kelios dienos yra pabėgusios dvi mergaitės, kurių amžius – 15 metų. Viena mergaitė sausio 10 d. negrįžo į globos įstaigą, apie tai iškart informuota policija. Vėliau, sausio 14 d., mergaitė trumpam lankėsi pas močiutę, tačiau iki šiol nebuvo pavykę su ja susisiekti a ar nustatyti jos buvimo vietos.

Kita mergaitė nuo sausio 12 d. išėjo ir negrįžta į globos įstaigą Šiauliuose, į kurią ji iš Vilniaus buvo perkelta lapkričio mėnesį. Įtariama, kad ji galėjo pabėgti pas mamą į Vilnių. Policija informuota iškart pagal visas procedūras.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite