Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Atsakomosiose krepšinio rungtynėse pergalę pelnė rajono mero suburta komanda
Sportas2020 m. Vasario 27 d. 17:25

Atsakomosiose krepšinio rungtynėse pergalę pelnė rajono mero suburta komanda

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt

119549

Vasario 26 d. „Saulės“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Atsakomosios krepšinio rungtynės tarp Joniškio rajono savivaldybės ir Žagarės rinktinių.

Pirmąjį kėlinį 5 taškų persvara (19:14) laimėjo žagariečiai. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 6 taškai (35:29) – vis dar pirmavo žagariečiai. Po ilgosios pertraukos vyko apylygis žaidimas, nors joniškiečiai atkakliai bandė perimti iniciatyvą. Jiems tai pavyko padaryti tik 4 rungtynių kėlinuke.

Rungtynėms baigiantis, vietos krepšininkai sukaupė jėgas – jiems pavyko išlyginti ir net persverti rezultatą į savo pusę, tačiau su tuo nenorėjo sutikti Žagarės krepšininkai, po 3 sėkmingų tolimų tritaškių metimų jie susigrąžino 9 taškų persvarą. Tik pačioje rungtynių pabaigoje pasiaukojančiai kovojantys joniškiečiai išlygino ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Dramatiška susitikimo pabaiga suteikė daug teigiamų emocijų ir krepšininkams, ir žiūrovams. Rungtynes rezultatu 74:72 laimėjo Joniškio rajono savivaldybės mero V. Gailiaus suburta komanda.

Laimėtojų komandoje rezultatyviai žaidė Joniškio rajono policijos komisariato viršininkas E. Takuševičius, pelnęs 30 taškų. 25 taškus savo komandai pelnė Sporto centro krepšinio treneris D. Vištaitis. Žagariečių gretose geriausiai krepšį atakavo R. Sargiūnas ir D. Veikalas, pelnę po 17 taškų.

Kita krepšinio šventė numatoma kovo 18 d. Gataučių seniūnijoje.