Angle down Atgal

Atnaujintos dar dvi automobilių stovėjimo aikštelės R. Juknevičiaus gatvėje

Vasarą intensyviai vykę infrastruktūros tvarkymo darbai sėkmingai tęsiami ir prasidėjus rudeniui. R. Juknevičiaus gatvėje atsižvelgus į gyventojų ir bendruomenių prašymus buvo atnaujintos dar dvi automobilių stovėjimo aikštelės.

„Atėjęs ruduo kol kas džiugina puikiu oru, o esant palankiems orams galima tęsti svarbius infrastruktūros tvarkymo darbus. Atlikus aikštelių tvarkymo darbus, gyventojai gali komfortiškai ir patogiai statyti automobilius. Šiais metais, jeigu orai leis, planuojame sutvarkyti dar keletą automobilių stovėjimo aikštelių Marijampolėje. Marijampoliečiai tikrai pastebi tvarkomus objektus savo mieste. Labiausiai džiugina tai, kad gyventojai yra sąmoningi ir noriai patys prisideda prie savo gyvenamosios aplinkos tvarkymo. Juk svarbūs ir dideli darbai visada lengviau padaromi, kai juos darome visi kartu.”, – sako ir gyventojus giria savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Pirmoji, R. Juknevičiaus g. 68 esanti, automobilių stovėjimo aikštelė buvo atnaujinta. Vietų automobiliams statyti čia nepadaugėjo, tačiau atnaujinus asfalto dangą transporto priemones statyti kur kas patogiau. Taip pat buvo atnaujintas ir greta namo esantis šaligatvis, senojo plytelės buvo iškrypusios, nepatogios, o ir einant buvo galima užkliūti ar susižeisti. Dabar judėjimas šaligatviu – patogesnis ir, žinoma, saugesnis.

Kita atnaujinta ir praplėsta automobilių stovėjimo aikštelė yra R. Juknevičiaus g. šalia namo, pažymėto 20 nr. Esamos automobilių stovėjimo aikštelės danga buvo nuimta, esami pagrindai buvo lyginti ir tankinti, aikštelė padengta nauja asfalto danga. Platinant aikštelę naujoje dalyje buvo įrengti nauji pagrindai ir asfalto danga. Praplėtus automobilių stovėjimo aikštelę sudaryta galimybė sustatyti daugiau transporto priemonių. Viena vieta skirta neįgaliajam.

Abiejose atnaujintose automobilių stovėjimo aikštelėse asfalto danga nuo kitų dangų ar vejos atskirta betoniniais kelio borteliais, o stovėjimo vietos pažymėtos horizontaliu ženklinimu.

Primename, kad Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimu 2016 metų lapkričio mėn. buvo patvirtintas tvarkos aprašas, kuriuo vadovaujantis fiziniai ar juridiniai asmenys gali teikti pasiūlymus dėl prisidėjimo atliekant savivaldybės bendro naudojimo objektų remonto, rekonstravimo ar įrengimo darbus. Būtent tokiu būdu, su daliniu gyventojų prisidėjimu, ir buvo tvarkomos šios dvi automobilių stovėjimo aikštelės.

Daugiau informacijos el. p. kristina.kasparaviciene@marijampole.lt arba tel. nr. (8 343) 90 045.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite