Angle down Atgal

Atnaujintas Medicininės reabilitacijos ir sporto centro kompleksas

 

Penktadienį VŠĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centre oficialiai atidarytas atnaujintas sporto kompleksas.

Sporto komplekso atidarymo juostelę perkirpo Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis, Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktorė Irma Maskeliūnienė ir UAB „Eganta“ direktorius Antanas Danilevičius.

„Kai senos, apleistos salės tampa moderniomis, šiuolaikiškomis ir inovatoriškomis, man norisi linkėti, kad jose būtų kuo daugiau sveikų ir galinčių sportuoti žmonių, kuo mažiau traumų ir kuo daugiau pergalių šūksnių,“ – perkirpęs atidarymo juostelę sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis. 

Sporto komplekso remonto darbai atlikti Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centrui kartu su partneriu Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo ir sporto klubu „Alytupis֧“ įgyvendinant Sporto rėmimo fondo finansuojamą projektą „Sportuoti gali visi“.

„Sporto komplekso rangos darbų sutartis buvo pasirašyta 2021 m. kovo 1 d. Pirminiams sporto komplekso remonto darbams atlikti buvo numatyti 146 tūkst. Eur, tačiau jie buvo nupirkti už mažesnę kainą –104 tūkst. Eur. Sutaupius lėšų buvo skelbiamas papildomas pirkimas, kuris  įvykdytas už 39 tūkst. Eur“, – apie projekto įgyvendinimo metu sutaupytas lėšas pasakojo I. Maskeliūnienė. 

Anot Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktorės, įgyvendinant projektą atnaujinti ir negalią turintiems žmonėms pritaikyti du pagrindiniai centro įėjimai,   fojė ir trijų rūbinių patalpos, iš jų dvi  – pritaikytos negalią turintiems žmonėms, suremontuota mažoji sporto salė. Projekto lėšomis taip pat įsigyta šaudymo iš lanko įranga.
  
„Anksčiau norėdami patekti į salę, turėjome prašyti žmonių, kad jie padėtų įvažiuoti į pastatą, o dabar nėra jokių kliūčių – aukštų bordiūrų, durys pačios atsidaro. Salėje šiuo metu šilta, anksčiau čia tekdavo sportuoti su striukėmis. Be to, neįgaliesiems pritaikyti sanitariniai mazgai“ – atnaujintomis Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro patalpomis džiaugėsi Alytaus apskrities neįgaliųjų sveikatingumo  ir sporto klubo „Alytupis“ pirmininkas Rolandas Baranauskas.  

Apžiūrėjus atnaujintas patalpas Alytaus miesto savivaldybės vadovai buvo pakviesti išbandyti naują šaudymo įrangą.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite