Angle down Atgal

Atnaujintame Marijampolės futbolo stadione galės vykti aukščiausio lygio rungtynės

Marijampolės futbolo komandos „Sūduva“ sirgaliai jau netrukus komandos pergalėmis galės džiaugtis atnaujintame futbolo stadione. Domėdamasis čia vykstančiais darbais, Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda sakė, kad yra siekiama, jog Marijampolės futbolo stadionas atitiktų 4 kategorijos stadionui keliamus reikalavimus.

Šiuo metu stadione tobulinamos ir atnaujinamos įėjimo kontrolės ir apšvietimo sistemos, didinamas automobilių parkavimo vietų skaičius bei įrengiamos naujos darbo vietos žiniasklaidos atstovams.

„Rungtynės, į kurias susirenka iki 6 tūkst. Žiūrovų, parodė, kad turime problemų su įėjimu, todėl jau baigiame įrengti 9 papildomus įėjimo taškus ir iš viso turėsime 15 kontroliuojamų įėjimų. Kartais pasitaikydavo, kad varžovų tribūnoje likdavo laisvų vietų, į kurias bilietų negalėjome parduoti „Sūduvos“ sirgaliams. Nuo šiol galėsime tai daryti, nes numatėme galimybę atskirti „Sūduvos“ ir varžovų sirgalius. Siekiant atitikti 4 kategorijos stadionui keliamus kvalifikacinius reikalavimus, stadione balandžio mėnesį bus baigtas papildomo apšvietimo įrengimas. Papildomi reikalavimai taip pat keliami infrastuktūros pritaikymui žiniasklaidos atstovams, todėl pagal reikalavimus buvo atnaujintos ir įrengtos naujos televizijos kamerų aikštelės, žurnalistų darbo vietos ir specialios patalpos, skirtos interviu“, – vykstančius pasiruošimo darbus komentavo FK „Sūduva“ prezidentas Vidmantas Murauskas.

Klubo prezidentas suskaičiavo, kad rekonstrukcijos metu bus atnaujinta apie 400 kėdžių. Šiuo metu stadione talpinama apie 6500 sirgalių, o UEFA reikalauja, kad 4 kategorijos stadionas talpintų bent 8000 sirgalių. Anot V. Murausko, vietos plėstis yra, tačiau bus prašoma atsižvelgti į Marijampolės miesto dydį ir padaryti išimtį. Taip pat bus ieškoma būdų, kaip užtikrinti aikštės paruošimą žiemos sezonu, svarstoma įsigyti aikštės uždengimo įrangą, kuri leis aikštę atidengti tik prieš pat rungtynes.

Darbai atliekami Marijampolės savivaldybės, VšĮ Marijampolės futbolo klubas ir stadiono apsaugą organizuojančios įmonės lėšomis.

Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite