Angle down Atgal

„NEG Recycling“ perduoda Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrui įrenginius

Atliekų krizei Šiaulių regione gilėjant, mechaninio biologinio atliekų apdorojimo (MBA) įrenginius prižiūrinti bendrovė „NEG Recycling“ jų valdymą perduoda politiko Žilvino Šilgalio vadovaujamam Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrui (ŠRATC), kuris bendrovei vis dar skolingas apie 500 tūkst. Eur. Taip pat „NEG Recycling“ paneigia Ž. Šilgalio teiginius, kad MBA įrenginiai buvę sugadinti – jų veikimą šiandien fiksavo abiejų pusių antstoliai.

Pirmadienį paskelbtas Šiaulių apygardos teismo sprendimas leido ŠRATC vienašališkai nutraukti sutartį su „NEG Recycling“ ir savo žinion perimti MBA įrenginius. Anksčiau bendrovė paskelbė, kad dėl pusę milijono eurų siekiančių ŠRATC įsiskolinimų ji stabdanti atliekų priėmimą.

„Kadangi ŠRATC išreiškė didelį susirūpinimą, siūlėme įrenginius perduoti dar vakar, tačiau centras neskubėjo. Tad procesą atlikome šiandien“, ‒ sako „NEG Recycling“ vadovas O. Strikaitis.

Veikiančių įrenginių perdavimą fiksavo abiejų pusių pakviesti antstoliai bei teisininkai.

„NEG Recycling“ atstovai teigia, kad vakar skelbta informacija apie neveikiančius įrenginius neva suklaidino žiniasklaidą ir visuomenę.

„Perdavimas užfiksuotas, rytoj bus ir tą patvirtinantys dokumentai. Liudytojai užfiksavo ir tai, kad įrenginiai nesugadinti bei veikia. Todėl vakarykščiai Ž. Šilgalio teiginiai, neva jie sugadinti yra melas, kuriuo jis suklaidino tiek žurnalistus, tiek visuomenę. Savo ruožtu mes dėl šių pareiškimų svarstome galimybę kreiptis į teismą“, ‒ sako O. Strikaitis.

Nors vykdydama teismo valią „NEG Recycling“ ir perduoda įrenginius, bendrovė nesutinka su tokiu teismo sprendimu ir jį ginčys aukštesnėje instancijoje. Šiuo metu „NEG Recycling“ bando atgauti skolas, kurios susidarė ŠRATC nemokant už atliktas paslaugas – dėl jų ginčijamasi dar 2 bylose. ŠRATC savo ruožtu teigia, kad neketina mokėti už įmonės nekokybiškai atliktas paslaugas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite