Atkaklus riedulio mūšis Šiauliuose pasibaigė dramatiška šeimininkų pergale

Vardenis Pavardenis Etaplius žurnalistas

Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato A divizione Šiaulių vyrų riedulio komanda „Ginstrektė-ŠSG“ itin atkakliame mūšyje nugalėjo svečius iš Vilniaus „Žuvėdra-SM Tauras“ ekipą 3:2. Po trijų kėlinukų 0:2 priekyje buvo vilniečiai ir tik per paskutinį kėlinuką pelnę tris įvarčius šiauliečiai šventė pergalę 3:2.

„Vyrų čempionate visi mačai yra sunkūs ir įtempti. Po trijų kėlinių mes atsilikome 0:2, o tada atėjo ketvirtas kėlinukas, per kurį pelnėme tris įvarčius ir šventėme pergalę. Paskutiniame kėlinyje nebeturėjome kur trauktis, perskirstėm žaidėjų pozicijas, tai davė teigiamą impulsą, kadangi buvo sukurtos situacijos po kurių krito įvarčiai. Mes vis dar turime problemų su standartinių situacijų realizavimu. Jei per treniruotes viskas gaunasi puikiai, tai varžybų metu atrodo laukiame idealios progos pasižymėti. Tokios progos gali ir nebūti, reikia ieškoti kitų kelių varžovų vartų link“, - po pasiektos pergalės komentavo šiauliečių trenerė Donata Grigienė.

Šiaulių „Ginstrektės-ŠSG“ komanda šiuo metu užima trečią turnyrinės lentelės vietą, tačiau vis dar nenuleidžia rankų ir turi vilčių pakilti iki antrosios vietos, kuri leistų varžytis finale dėl aukso medalių.

„Šiuo metu užimame trečią vietą, Vilniaus komanda mus lenkia trimis taškais. Iki reguliaraus sezono pabaigos liko dvi varžybos. Idealiausias scenarijus – laimime abejas rungtynes ir sulaukiame kitų palankių rezultatų bei rungtyniaujame finale dėl aukso. Mūsų tikslas – laimėti ir žaisti finale, tačiau tai bus labai sunku padaryti, kadangi mūsų laukia mūšis su nė karto nepralaimėjusia ir solidų žaidimą demonstruojančia Širvintų komanda. Iki rungtynių liko dvi savaitės - ruošimės stengsimės pateikti staigmeną. Na, o jei nepavyktų laimėti, tai tada privalome laimėti birželio 6 dieną mačą su Rudaminos komanda ir užtikrinti namų aikštę mažajame finale“, - artimiausius planus ir skaičiavimus vardino trenerė Donata.

Pirmą ir antrą vietas po reguliaraus sezono užėmusios komandos žais finale, o trečią ketvirtą vietas užėmusios ekipos – dėl bronzos medalių. Serijos bus žaidžiamos tik iš vienų rungtynių.