Sportas2018 m. Gruodžio 4 d. 13:42

Atidarytos Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ 2018 – 2019 metų krepšinio pirmenybės

Dalės Lazauskienės nuotr.

Ramutė ŠimukauskaitėŠaltinis: Etaplius.lt

63115

Gruodžio 2 dieną Prienų arenoje prasidėjo Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ 2018 – 2019 metų krepšinio pirmenybės. Jas šokiu atidarė Prienų rajono KKSC aerobinės gimnastikos mergaičių grupė (trenerė Giedrė Vaitauskienė). Komandas ir žiūrovus pasveikino Prienų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Marcinkevičius ir laikraščio „Gyvenimas“ redaktorės pavaduotoja Dalė Lazauskienė.

Šių metų pirmenybėse dalyvauja dešimt komandų. Pirmąją varžybų dieną buvo sužaisti penki susitikimai. Pirmajame – Veiverių „Amberis“ įveikė „Jiezno“ komandą 67:55 (17:12, 18:9, 18:16, 14:18).
Kitame susitikime „Pakuonio“ komanda du kėlinius egzaminavo pirmenybių naujokus – „PMVD“ krepšininkus. Įvykus persilaužimui, „PMVD“ išsiveržė į priekį ir rungtynes laimėjo solidžia 35 taškų persvara – 92:57 (15:12, 22:19, 32:17, 23:9).
„Stadiono“ ir Balbieriškio „Ringio“ komandų rungtynes įspūdingai pradėjo „Stadiono“ žaidėjai, tačiau varžovai atkakliai jiems mynė „ant kulnų“, rezultatas buvo apylygis. Lemiamame kėlinyje „Ringis“ kelis kartus buvo priartėjęs, komandas teskyrė vos 6 taškai, tačiau „Stadionas“ laimėjo rungtynes rezultatu 116:110 (28:24, 25:28, 31:21, 32:37).
„Dvariuko“ ir „Pušynės“ susitikimas prasidėjo fantastišku „Dvariuko“ komandos lyderio D. Šeškaus žaidimu. Per pirmąsias 10 minučių jis surinko 15 taškų ir padėjo komandai susikrauti 10 -ties taškų persvarą. Antrajame kėlinyje „Dvariuko“ žaidimas tarsi sustojo, o tuo pasinaudojusi „Pušynė“ pasivijo ir pralenkė varžovus, komandos pranašumas po dviejų kėlinių jau siekė 12 taškų – 45:33. Finalinė rungtynių sirena užfiksavo „Pušynės“ pergalę rezultatu 90:80 (12:22, 33:11, 24:24, 21:23).
Paskutinės dienos rungtynės tarp „Prienai – Tango pizza“ ir „Šilavoto“ komandų prasidėjo labai rezultatyviai. Pirmojo kėlinio pabaigoje vyravo lygybė – 25:25. Antrajame ketvirtyje ėmė ryškėti „Tango Pizza“ komandos pranašumas. Puikus O. Aleksyno žaidimas per paskutiniąsias 10 minučių leido „Prienai-Tango pizza“ komandai iškovoti rezultatyvią pergalę – 108:97 (25:25, 33:21, 29:24, 21:27).
Kitą savaitgalį, gruodžio 9 d. bus sužaistos penkerios rungtynės, jos vyks Prienų KKSC mažojoje salėje (Birutės g. 7).