Angle down Atgal

Atidarytas vasaros tinklinio sezonas

Šių metų gegužės antrąjį savaitgalį Pagėgių savivaldybės Benininkų kaimo bendruomenės sporto ir laisvalaikio aikštyne vyko paplūdimio tinklinio sezono atidarymo turnyras. Palinkėti gražaus bei turiningo žaidimo atvyko Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, kuri dėkojo krašto sporto entuziastams už puikų sveikos ir sportinės visuomenės kūrimo pavyzdį. Palinkėjo sezoną atlaikyti be traumų ir skinant pergalės laurus.

Šiemet paplūdimio tinklinio atidarymo miksų varžybose dalyvavo net septyniolika komandų, kurių dalyviai nepabūgo alinančio karščio. Burtų keliu merginos išsirinko porininkus vaikinus ir visi stojo į įnirtingą kovą.

Pasibaigus varžyboms išaiškėjo ir verčiausi nugalėtojų titulų. Galimybių laimėti priešininkams nepaliko, pirmąją vietą užėmė ir atminimo taurę pelnė Paulius Jacyna ir Norvilė Markauskaitė. Antroje pozicijoje garbingai atsistojo Eimantas Mickus ir Rugilė Mockutė. Treti liko Ernestas Maciukevičius ir Karolina Dovydovaitė. Ypatingai tinkančius šiam karščiui paguodos prizus – arbūzus – skanauti teko Antanui Baniui ir Ritai Kutkaitei.

Šiame turnyre įvesta smagi naujovė – pasišauta išsiaškinti, pagerbti ir padėkoti vyriausiems varžybų dalyviams. Jais pripažinti Rolanda ir Dainius Maciukevičiai.

Renginio organizatorius VŠĮ Sporto ir turizmo centras, nenuilstantys pagalbininkai: Pranas Juodis, Antanas Musvydas, Elvyra Šulcienė. Komandas prizais apdovanojo Pagėgių savivaldybės tarybos narys Remigijus Špečkauskas ir Pagėgių seniūnas Dainius Maciukevičius.

Ingrida Jokšienė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite