Angle down Atgal

Atidaroma vaikų lauko žaidimų aikštelė Girininkų kaime

Šį rudenį mažiausieji Girininkų kaimo gyventojai vaikai galės džiaugtis gražia, įdomia ir jų poreikiams pritaikyta žaidimų aikštele prie bendruomenės namų.

Bendruomenė, įgyvendindama LR žemės ūkio ministerijos finansuotą projektą (pagal antrąją sritį – kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams) „Vaikų žaidimų aikštelės įrengimas Girininkų kaime“ įsigijo lauko žaidimų aikštelės įrenginių: dvivietę sūpuoklę, karuselę, žaidimų namelį, spyruokliuką, smėlio dėžę, suolelį, šiukšliadėžę, įrengimo paslaugą ir specialią dangą po žaidimų įrenginiais. Labai džiugu, kad prie projekto įgyvendinimo prisidėjo ir Klaipėdos rajono savivaldybė, skyrusi trūkstamas lėšas visiškai įgyvendinti projektą.

Mažiausiems vaikams pritaikyta žaidimų aikštelė prie bendruomenės namų labai svarbi, siekiant sudaryti palankias sąlygas šeimoms, auginančioms mažamečius vaikus, dalyvauti suaugusiesiems skirtuose renginiuose, užsiimti aktyvia veikla prie bendruomenės namų esančiose krepšinio ir tinklinio aikštelėse, kuomet mažiausieji taip pat galėtų užsiimti aktyvia veikla. Šia aikštele džiaugsis ir Vėžaičių pagrindinės mokyklos Girininkų skyriaus darželio grupė, kurią lanko kaimo vaikai.

Tikimasi, kad, kuriant ir plėtojant vaikams palankią, draugišką ir patrauklią aplinką, daugės kaimo darželį savo atžaloms pasirenkančių šeimų, didės jaunų šeimų įtrauktumas į bendruomeninę veiklą, kadangi tėvai turės kuo užimti vaikus renginių ir susirinkimų metu. Norima, kad teritorija taptų ne tik jaunimo, bet ir įvairaus amžiaus kaimo gyventojų traukos vieta, kuri atitiks gyventojų poreikius ir paskatins jaunas šeimas įsikurti kaimo vietovėje.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite