Angle down Atgal

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, spalio 1-7 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje mintys nuolat suksis apie tai, kaip pagerinti materialinę savo gyvenimo kokybę, išspręsti šeimines problemas. Gali tekti aiškintis santykius su namiškiais, kolegomis. Neviršykite greičio kelyje. Nuo ketvirtadienio neblogai seksis pradėti darbai ir turbūt nenuvils žmonės, iš kurių tikitės palaikymo. Tikslui pasiekti pasitelksite žinias, įkvėpimą, žavesį. Gerai būtų, kad užsidegimas greitai neišblėstų. Savaitgalį didesnį dėmesį skirkite mitybai, sveikatai. Labiau pasirūpinkite augintiniais.

JAUTIS

Savaitės pradžioje toliau spręsite senas problemas, tvarkysite neatidėliotinus reikalus. Ramiai įvertinkite savo galimybes, nuopelnus. Regis, noriai bendrausite, tad pagerės santykiai su kolegomis, kaimynais. Kai kurias problemas išspręsti jums padės būtent jie. Išsiaiškinę aktualų klausimą, pasijusite saugiau. Nuo ketvirtadienio pajusite norą iš pagrindų susitvarkyti buitį. Gali paaiškėti, kad problemų kilo jūsų tėvams, seneliams. Savaitgalį pavyks pasidžiaugti bendravimu su vaikais, mylimaisiais, juos palepinti.

DVYNIAI

Šią savaitę gali tekti rimtai apgalvoti klausimus, susijusius su verslu, mokesčiais, turtiniais reikalais. Noriai dirbsite viską, kas leidžia užsidirbti pinigų, bei kursite planus, kaip padidinti pelną. Labai jautrūs kvėpavimo organai, tad saugokite sveikatą. Gali išryškėti kažkokie jūsų slapti polinkiai. Pasistenkite, kad abejotini žaidimai nepakenktų šeimai, vaikams, draugams. Savaitgalis bus emociškai nelengvas. Namų erdvė bus atpalaiduojanti tik tuo atveju, jeigu sėkmingai užbaigėte neatidėliotinus darbus.

VĖŽYS

Šią savaitę palankiau ne patiems reikšti savo mintis, norus, bet stebėti, žiūrėti, ką daro, sako kiti. Aplinkybės vers kai ką keisti savyje ar aplinkoje, kad įveiktumėte nedraugišką oponavimą. Regis, neišsigąsite painių problemų ir jums rezgamų pinklių. Nuo ketvirtadienio labiau svajosite apie fizinę bei dvasinę gerovę, jaukumą, grožį. Galbūt įsitrauksite į turtines peripetijas, bendrą verslą, ką nors pirksite, nuomosite ar išsinuomosite. Savaitgalį daug bendrausite su giminaičiais, pažįstamais.

LIŪTAS

Šią savaitę svarbių įsipareigojimų nereikėtų prisiimti, nes situacija gali būti nestabili. Bendraujant svarbiau bus ne tai, kas sakoma, o tai, kas slypi tarp eilučių. Gali būti, kad konfidenciali informacija drauge su gera intuicija padės išvengti rimtų problemų. Mėgindami paveikti ar keisti kitų mąstyseną, pažiūras, galite pasirodyti keistuoliai pasaulėžiūrine prasme. Savaitgalį jums rūpės reikalai, kurie duoda ar atima nemažai pinigų. Galite ieškoti būdų, kaip naudingiau ką nors parduoti, išnuomoti, įsigyti.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje svarbu užbaigti neatidėliotinus darbus, parengti ataskaitas, jei tai aktualu. Tinkamai elkitės su technika, svetimais daiktais, inventoriumi. Domins sportas, įvairūs renginiai. Galite susitikti su senų bičiulių kompanija, susidomėti bendra veikla arba senu savo pomėgiu. Nuo ketvirtadienio tiktų tvarkyti socialinius reikalus, užsiimti kūryba. Būsite išsiblaškę, tad galite pamesti dokumentus, piniginę ar kt. Derėtų saugoti sveikatą, vengti svaigalų. Savaitgalis pažers emocijų, tarp jų bus ir labai malonių.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę politikos, švietimo, mokslo, užsienio reikalai, teisinės aktualijos gali prikaustyti jūsų dėmesį. Kai kurios jūsų ambicijos gali realizuotis, tačiau būkite pareigingi ir diskretiški darbe, viešumoje. Kai kurie pokalbiai, įvykiai įstrigs kaip pamokantys. Deja, galite nusiminti dėl artimų žmonių sukeltų problemų ar jų išgyvenimų. Savaitgalį tiktų atsidėti meditacijoms, svajonėms ir menui bei pakoreguoti mitybą. Venkite finansinių avantiūrų, svaigalų, nepasikliaukite sukčiais.

SKORPIONAS

Šią savaitę imkitės neatidėliotinų finansinių, mokestinių reikalų užbaigimo. Tikriausiai padarysite įspūdį tiems, kurie iš jūsų semiasi patirties ar žinių. Visgi gana prieštaringi bus artimi santykiai. Galbūt atsidursite situacijose, kurios primins nemalonią patirtį, įskaudinusius žodžius. Savaitgalį jums labai rūpės draugai, kompanijos, noriai organizuosite susibūrimus pramogai ar talkai. Galbūt įsijungsite į kokią nors bendraminčių grupę, vyksite į renginį.

ŠAULYS

Šią savaitę jautriai reaguosite į jums nepalankių, oponentų pareiškimus bei elgesį. Tačiau labiausiai nerimausite dėl pinigų, skolų ir šeimos gerovės. Būkite taupūs, planuokite išlaidas. Venkite dalinti neapgalvotus pažadus, neviršykite savo galimybių. Su naujovėmis neskubėkite, pirma užbaikite tai, ką seniau pradėjote ir ką būtina suspėti atlikti laiku. Galbūt teks bendrauti su atvykusiais iš užsienio draugais ar su įtakingais pažįstamais. Savaitgalį jums rūpės ne laisvalaikis, o rimti darbai arba rimtos temos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę teks vikriai suktis darbe, kad laiku užbaigtumėte tai, ką turite užbaigti. Galimos techninės problemos. Sveikata pasigirti veikiausiai negalėsite. Sunkiai valdysite ir emocijas, nes nerimausite dėl savo autoriteto, pripažinimo. Regis, geriausiai jūsų iniciatyvą, veiklumą stimuliuos konkurencija. Būsite įžvalgūs visame tame, kas susiję su pinigais, turtu, verslu. Visgi gali pasikeisti kai kurie jūsų planai dėl vieno netikėto įvykio. Savaitgalį galima kelionė į renginį, varžybas, kultūros objektą ar pan.

VANDENIS

Šią savaitę trokšite sublizgėti scenoje, sporto arenoje, bet kokia kaina laimėti susižavėjimo objektą, pajusti savo galią ir įtaką aplinkiniams ar kt. Tai gali atrodyti kaip apsėdimas. Reikėtų pagalvoti apie nebaigtus darbus, verslo problemas bei stengtis pagerinti profesinius reikalus. Galite tikėtis naudos iš tarpininkavimo, reklamos. Visgi gali būti, kad dėl nenumatyto įvykio negalėsite sudalyvauti svarbiame renginyje. Savaitgalį derėtų itin apdairiai elgtis su pinigais, nuosavybe.

ŽUVYS

Ši savaitė norėsis nusišalinti nuo globalių, visuomeninių reikalų bei apsiriboti asmenine erdve, šeima, vaikais, hobiu. Išties nederėtų imtis labai rimtų reikalų, nes būsite gana lengvabūdiški. Galimi spontaniški aistrų plykstelėjimai, kūrybinis, romantinis polėkis. Gali nudžiuginti vaikų laimėjimai. Nuo ketvirtadienio jau tikėtinas didesnis krūvis darbe. Savaitgalį teks derinti namiškių norus dėl laisvalaikio praleidimo bei šeiminių pareigų. Problemų nekils, jei gebate mylėti žmonės tokius, kokie jie yra.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite