Angle down Atgal

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, rugsėjo 20–26 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje norėsis viską daryti lėtai, inertiškai, tačiau daugės darbų ir teks išsijudinti. Galbūt pagaliau gausite aktualią informaciją, svarbius atsakymus. Energingiau suktis skatins ir auganti konkurencija. Gali pradėti spręstis bendradarbiavimo, įsidarbinimo problemos. Savaitės viduryje galbūt nusivilsite gautu atlygiu ar internetu užsisakytu daiktu. Savaitgalį nestokosite ūpo bendrauti, organizuoti renginius ar juose dalyvauti, vykti į varžybas ir pan. Galite gauti žinią apie buvusį ar esamą draugą.

JAUTIS

Savaitės pradžia tinkama kolektyvinei ir organizacinei veiklai. Pravartu pagalvoti apie aukštesnę profesinę kvalifikaciją, naujas kompetencijas. Galite gauti lauktą žinią iš valstybinės įstaigos ar užsienio. Savaitės viduryje verčiau neeikvokite tuščiai savo energijos, bendraudami su tais, kurie jūsų nesupranta ir nenori suprasti. Saugokitės infekcijų. Savaitgalį galite susitikti su asmeniu, su kuriuo jus sieja neįvykdytas įsipareigojimas. Galbūt veršitės į viešumą. Jeigu turite tikslą, rasite jėgų jį pasiekti.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite daug nuveikti, ypač srityse, susijusiose su technika, draudimu, bankininkyste, politika. Dėl tam tikrų interesų bus grumiamasi visomis priemonėmis. Naujovių sieksite verslo sferoje, neblogai seksis derybos. Domins asmeninės ir kitų žmonių psichologinės problemos. Saugokite sveikatą. Nedramatizuokite smulkių nesklandumų. Savaitgalį ypač parūps kelionės ir tarptautiniai renginiai. Galbūt atsidėsite intelektinei ar kūrybinei veiklai, o gal kur nors toliau išvyksite.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje ypač svarbu bus pabendrauti su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų karjera, autoritetas. Pravartu tartis dėl dalyvavimo konkurse, bendradarbiavimo, tarpininkavimo, derinti nuomones, interesus, finansinius išteklius. Bus nelengvų kontaktų, tačiau empatiškas požiūris į kitus, tolerancija padės suderinti skirtingus interesus. Skleiskite meilę, išsakykite gerus jausmus, ir leiskite, kad jus taip pat mylėtų, globotų. Savaitgalį gerai pailsėkite, saugokitės galimų infekcijų židinių.

LIŪTAS

Šią savaitę būsite dalykiški, pareigingi, tačiau sklandžiai dirbti trukdys priešiškai nusiteikę asmenys. Tikėtini susitikimai su svarbiais asmenimis, įžymybėmis. Nekreipkite dėmesio į nedraugiškas replikas, drąsiai argumentuokite ir ginkite savo poziciją. Jūsų atkaklumas ir iškalba leis įveikti kai kurias kliūtis, tik paisykite atsargumo, pernelyg nesižavėkite savimi. Savaitgalio susitikimai su draugais ir naujais pažįstamais turėtų būti įdomūs, tačiau siūlomoms avantiūroms pasiduoti neskubėkite. Įvertinkite „už“ ir „prieš“.

MERGELĖ

Šią savaitę jums turėtų pavykti susitarti dėl svarbių dalykų. Būsite nusiteikę pademonstruoti, ką sugebate, kad ir kokia sritis tai būtų. Galite sužinoti šį tą nauja apie savo vaikus ar mylimą asmenį. Galbūt išradingai ruošitės kokiam renginiui ar pobūviui. Atsargiai elkitės kelyje, venkite skubos. Savaitgalis stimuliuos poreikį aplankyti toliau gyvenantį artimą žmogų, arba tvarkytis, gerinti gyvenimo sąlygas, plušėti ūkyje, rūpintis augintiniais. Regis, tam nepagailėsite lėšų. Gali kilti pagunda įsigyti gyvūną.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžioje jums teks labiau susirūpinti šeimos gyvenimo sąlygomis arba fizine savo būkle. Jums gali pavykti įkalbėti artimuosius prisidėti prie jūsų sumanymų. Regis, finansinių problemų nesumažės ir prisidarysite vis naujų, jeigu ieškosite daugiau nei nusipelnėte. Darbų ir pagundų sūkuryje nepamirškite savo vaikų, juos tinkamai auklėkite. Po truputį rinkitės aktyvesnį gyvenimo būdą. Savaitės pabaigoje galite pajusti poreikį ir malonumą sportuoti, rungtyniauti, lavinti vaikų gebėjimus.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje gali tekti aiškintis atsakomybės, pareigų klausimus, sudaryti sutartis. Išgirsta informacija, patraukli idėja bus naudinga ir nesunkiai realizuojama. Pažįstami asmenys neatsisakys jūsų paremti, jeigu prireiks jų palaikymo. Regis, neieškosite žodžio kišenėje, tvirtai argumentuosite ir pagrįsite savo nuomonę. Deja, kiek per sarkastiškas tonas gali aštrinti meilės santykius. Savaitgalį stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu buitinių, ūkinių darbeli, apsipirkti. Skirkite dėmesio partneriui, vaikams.

ŠAULYS

Šią savaitę daug laiko sugaišite tvarkydami verslo bei nuosavybės reikalus. Galimos derybos ar finansinis, materialinis savo galimybių įvertinimas. Tikėtinas pelningas sandoris, geras pirkinys. Iniciatyva meilės reikaluose turi būti labai subtili, be jokio spaudimo. Bendraudami kreipkite dėmesį į kiekvieną smulkmeną ir žodį. Gali būti priminti kažkokie jūsų pažadai. Savaitgalį turėtumėte aktyviai praleisti laisvalaikį, atrasti įdomių užsiėmimų, reikalingos informacijos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę tikriausiai atsiras galimybių pradėti norimą veiklą ar siekti didesnio pelno, progreso, kompetentingumo. Norėsis pakeisti aplinką ar išplėsti savo įtakos sferą, sudalyvauti konferencijoje ar mokymuose. Arba galite išgirsti žinią, rasti informaciją, kuri pasitarnautų artimam žmogui. Artėjant savaitgaliui, kursite naujus praturtėjimo planus. Paklausykite rimto patarimo – jis žada sėkmę. Palanku skirti pasimatymus, susitikti su patikimais draugais.

VANDENIS

Savaitės pradžioje galite sužibėti originalumu, kūrybine išmone. Netikėtai gali atsirasti naujas užsiėmimas ar susidomėjimo objektas. Tačiau šeiminė situacija kels įtampą. Būtų gerai, kad kol kas nedarytumėte radikalių pakeitimų, nes impulsyvus elgesys ar sprendimas gali sukelti nelauktas pasekmes. Savaitgalį suraskite, kuo pamaloninti kūną ir sielą bei kaip prisidėti prie kitų žmonių ar gyvūnų gerovės. Regis, už atliktą darbą, suteiktą paslaugą jums bus kažkaip atlyginta.

ŽUVYS

Šios savaitės pradžioje ramybės neduos neišspręsti klausimai. Galite tikėtis bendraminčių paramos ar pasiūlymų. Svarbu atskirti gerus pasiūlymus nuo aferų ir avantiūrų. Lengvai galite susipainioti ideologinėse nuostatose, tapti pernelyg priklausomi nuo svetimos įtakos ar požiūrio. Pagalvokite, ar nederėtų atsikratyti kai kurių žalingų įpročių. Savaitgalio kontaktai jus turėtų džiuginti. Tikriausiai bus progų pasikalbėti apie jums aktualius dalykus ir sulaukti paramos.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite