Angle down Atgal

Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, liepos 30 - rugpjūčio 5 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje pravartu skirti daugiau laiko atsipalaidavimui, pabuvimui vienumoje su savo mintimis, svajonėmis. Saugokite sveikatą. Jeigu pajusite meninį įkvėpimą, prasmingai panaudokite šią dovaną. Visgi labai ramu nebus, nes netikėtų išgyvenimų gali sukelti nelaukta žinia, pažįstamas asmuo arba verslo partneriai.

Savaitgalį labiausiai domins praktinė veikla, apsipirkimai ir žemiški malonumai. Jei rūpi nuoma, statybos, nekilnojamojo turto rinka, bus rūpesčių ir įvykių.

JAUTIS

Savaitės pradžia bus kupina susitikimų ir įspūdžių. Galbūt kažkas iš draugų pasisiūlys patarpininkauti, supažindinti su reikalingu žmogumi. Kažkoks susitarimas gali atnešti naudos. Vis dėlto grės ir nemažai pavojų. Galimi netikėti sveikatos sutrikimai, priepuoliai, traumos. Būkite kuo atsargesni, saugokitės ugnies, žaibo. Netgi savaitgaliui neprisiplanuokite per daug veiklos bei nuotykių. Pasitenkinkite įprastais žemiškais malonumais, buvimu gamtoje, draugišku bendravimu.

DVYNIAI

Šią savaitę turėsite progų įgyti daugiau populiarumo, pripažinimo. Visgi bus nelengva, jei jums tenka įtemptai dirbti užuot atostogavus. Išsiblaškymas, aplaidumas gali lemti klaidas. Jei ne jūs, tai kiti veikėjai gali trikdyti darbų eigą, nesilaikyti pažadų, terminų. Saugokitės sukčių. Kelionėms išties ne pats saugiausias metas, nes didesnė avarijų bei keistų netikėtumų grėsmė. Savaitgalį tikriausiai norėsis ramiai tinginiauti ir niekuo nesirūpinti. Arba kitkam tiesiog neturėsite jėgų.

VĖŽYS

Ši savaitė jus tikriausiai labiau nuteiks kelionėms, virtualioms pažintims, susitikimams su užsieniečiais. Galite sulaukti išsiilgto žmogaus iš užsienio. Pravartu pagalvoti apie aukštesnę profesinę kvalifikaciją, mokytis užsienio kalbų. Galite gauti žinią iš valstybinės ar mokymo įstaigos. Kita vertus, kažkas gali jus sukrėsti. Darbe nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi, o draugams, klientams per daug nežadėkite. Savaitgalis džiugins kontaktais, bet nedžiugins išlaidomis.

LIŪTAS

Šią savaitę turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas ar spragas. Nusimato projektų aptarimai, įdomūs renginiai. Neuždelskite su mokesčiais, skolų grąžinimu. Tikriausiai būsite išradingi, panaudodami brokuotus ar nusidėvėjusius daiktus, jų detales. Domins kitų žmonių psichologinės problemos. Deja, nekokie įvykiai jūsų arba jūsų partnerio gali tykoti kelionėse, užsienyje, komandiruotėse ir pan. Apskritai, saugokitės traumų, venkite rizikingų situacijų. Savaitgalį teks kažkuo įtemptai rūpintis.

MERGELĖ

Šią savaitę būsite linkę kreiptis į tarpininkus dėl įstrigusių reikalų, o jeigu aktualu, tai eiti į darbo ar kūrybinius konkursus ir pan. Daug sužinosite ir išmoksite intensyviai bendraudami su žmonėmis. Tai padės suderinti skirtingus interesus, rasti raktą į mylimo žmogaus širdį. Be reikalo neišlaidaukite. Jeigu esate kelionėje, problemų gali kilti dėl sveikatos ar pinigų, dokumentų. Savaitgalį galite praleisti neįprastai, kur nors vykti, arba nemažai bendrauti su žmonėmis, grįžusiais iš užsienio ar ten esančiais.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę nepamirškite sumokėti mokesčių bei įvykdyti kitų skubių įsipareigojimų. Dėl to jums tik palengvės. Galbūt ir jūs atgausite skolą, draudimo išmoką, alimentus ar pan. Nebijokite imtis atsakomybės, rimčiau padirbėti, gal net už du, jei taip susiklostys situacija. Vėliau tai išeis jums į naudą. Jeigu aktualu, pasitikrinkite sveikatą. Netikėtų rūpesčių, išgyvenimų gali sukelti partneris, vaikai. Kiek tik įmanoma, saugokite vieni kitus. Savaitgalį būsite linkę paišlaidauti, arba kils tokia būtinybė.

SKORPIONAS

Šią savaitę jums norėsis naujų įspūdžių. Galite išvykti į kelionę, susisiekti su svarbiu žmogumi, įgyvendinti kūrybinį sumanymą ar sudalyvauti varžybose. Nepasigailėsite, skyrę daugiau dėmesio savo išvaizdai, sveikatai, namų jaukumui, augintiniams. Visgi tykos ir pavojai. Ne tik jūsų, bet ir artimų žmonių. Reikia ypač saugotis ugnies, žaibo, nervingų situacijų. Savaitgalį norėsite arba teks skirti daug dėmesio partneriui, šeimos nariams. Stenkitės santykius gerinti, o ne juos aštrinti.

ŠAULYS

Šią savaitę jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdieninių klausimų rate, o į jų aptarimą ir sprendimą sugebėsite įtraukti ne tik šeimos narius, bet ir ne tokius artimus žmones. Norėsis ir turbūt pavyks pasimėgauti žemiškais malonumais. Tik nepersistenkite ir nesileiskite į rizikingus nuotykius, avantiūras, nes bendra situacija nėra saugi. Labiau gresia avarijos, sveikatos sutrikimai. Savaitgalį gali tekti pasigydyti, jei visgi neišvengsite nemalonių netikėtumų.

OŽIARAGIS

Šią savaitę galite dalyvauti aktualiame renginyje, pristatyme, gauti svarbią žinią. Regis, jums patiks reikšti jausmus, flirtuoti, išklausyti kitus. Tikėtinas išsiilgtas svečias. Savaitės viduriukas nelabai geras. Dėl neatsakingo poelgio ar vaikų eibių galimi nuostoliai. Ypač atidūs būkite kelyje bei sudarydami piniginius-prekinius sandėrius. Savaitgalį veršitės pramogauti arba to labai prašys vaikai, mylimas žmogus. Per daug neišlaidaukite.

VANDENIS

Šią savaitę įdomių idėjų gali kilti, jei norite keisti interjerą, asmeninį stilių. Galite užmegzti naudingą pažintį, gauti informaciją, kuria sumaniai pasinaudosite. Tačiau abejonių gali sukelti artimo žmogaus planai. Techninė, finansinė, materialinė rizika nieko gero nežada. Verčiau nesukelkite pavojų sau bei kitiems. Nedemonstruokite agresijos ir greičio kelyje bei kitur. Savaitgalį leiskite su šeima, būkite gamtoje.

ŽUVYS

Ši savaitė žada gausias emocijas ir gali būti, kad jomis pernelyg vadovausitės. Palanku tvarkyti buities bei žemės reikalus, meistrauti, kurti. Galite įsigyti planuotą daiktą. Galite pajusti nepaprastą kūrybinį įkvėpimą. Pasisaugokite apgaulių ir saviapgaulių. Kelyje turite būti ypač atsargūs ir jokiu būdu negalima sėsti už vairo apsvaigusiems, mieguistiems. Savaitgalį susitiksite su draugais, giminaičiais. Tikėtina trumpa išvyka, ekskursija arba šeiminis piknikas.

Horoskopą parengė astrologė Sidonija Kulikauskienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite