Angle down Atgal

Asteroidų liūtis „pakirto“ mūsų energiją

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurią Etaplius.lt redakcija neatsako. 

Savaitė energetinėje duobėje: kalta praskrendančių asteroidų sukelta gravitacija

Kaip jums Vilko pilnatis? Jei ir praėjo be agresijos iškrovų, tai vis tiek daugelis pajusime, kad po pilnaties kažkur dingo energija, kuri ką tik liejosi per kraštus. Kai kas gali skųstis galvos skausmais (man nuo vakar vakaro tebeskauda galva be jokios akivaizdžios priežasties!), širdies permušimais, keistais kepenų, inkstų skausmais, sumažėjusiu imunitetu, galimas net susirgimų nelemtuoju covid virusu padidėjimas (net tų, kurie iki šiol buvo lyg neliečiamieji). Ištiesų priežastis yra. Tai asteroidai, kurie šiomis dienomis praskrenda labai arti Žemės. Ne, jie nepavojingi, nesitrenks į mus, bet jų sukelta gravitacija keičia planetos biolauką, o kartu ir mūsų savijautą.

Prasilenkiame su asteroidais

NASA duomenimis, sausio 28 d., ketvirtadienį, vienas, o sausio 29 d., penktadienį, net du lėktuvo dydžio asteroidai praskriejo netoli Žemės. Tas „netoli“ yra maždaug 4,2 mln kilometrų (plg atstumas tarp Žemės ir Mėnulio yra maždaug 385 tūkst. km). Vadinasi, kažkur už Mėnulio atmosferos, bet, specialistų vertinimu, pakankamai arti, kad sukeltų gravitaciją. Dar dviejų asteroidų praskrendant laukiame vasario 1d., pirmadienį. Tik šie bus dangoraižio dydžio ir vienas jų prasilenks su mumis dvigubai arčiau nei šiandieniniai - maždaug 2,6 mln. kilometrų atstumu. O dar arčiau, „tik“ 225 tūkst. kilometrų atstumu nuo Žemės, vasario 2 d. praskris autobuso dydžio asteroidai praskriejo netoli Žemės. Tas „netoli“ yra maždaug 4,2 mln kilometrų (plg atstumas tarp Žemės ir Mėnulio yra maždaug 385 tūkst. km). Vadinasi, kažkur už Mėnulio atmosferos, bet, specialistų vertinimu, pakankamai arti, kad sukeltų gravitaciją. Dar dviejų asteroidų praskrendant laukiame vasario 1 d., pirmadienį. Tik šie bus dangoraižio dydžio ir vienas jų prasilenks su mumis dvigubai arčiau nei šiandieniniai - maždaug 2,6 mln. kilometrų atstumu. O dar arčiau, „tik“ 225 tūkst. kilometrų atstumu nuo Žemės, vasario 2 d. praskris autobuso dydžio asteroidas.

Tai jokia sąmokslo teorija: visa ši info skelbiama oficialioje NASA svetainėje. Tūkstančiai asteroidų yra žinomomi astronomams ir stebimos jų orbitos, esant reikalui jie neutralizuojami. Bet į aiškinimus neisivelsiu, nes tikrai nesu kompetentinga, o juolab mums tai ir nesvarbu. Mums reikia žinoti tik tiek, kad kai kurie praskrenda tiek arti, kad pakeičia kosmoenergetiką. Dėl tokios kosmoliūties pakinta ir mūsų apsauginis kūno laukas, nukrenta energetikos lygis ir jei nesiimsime profilaktikos, būsime labiau pažeidžiami.

Kaupiame energiją

Toks „kritęs“ energetinis fonas išsilaikys dar visą pirmą vasario savaitę. Todėl labai pravesrtų sugeneruoti ir kaupti energijos atsargas dubens dantenyje (maždaug ten, kur bamba, per kurią virkštele gaudavom energijos motinos įsčiose). Tam labai tinka įvairios energetikos praktikos: daosių, cigūno, tai či, gydomųjų garsų pratįsas tarimas ir kt. jums bent kiek žinomos praktikos.

Jei tai, ką čia rašau, jums „visiškas kosmosas“ , tai naudokitės labiau jums suprantamais būdais: garsų maudynės (internetas pilnas gongų ir dubens garsų meditacijų, maldų ir giesmių, new age muzikos), miegas, pirtis, arbatos, ypač valdančios kraują, inkstus ir kepenis. Šiluma ypač svarbi, jokiu būdu neleiskite, kad šąltų dubens sritis (geriau ilgesnė striukė, o jei ji trumpa, tai net keistai išlindę šilto megztinio skvernai - tinkamas stilius). 

Švariname viską

Beje, astrologinis dangaus fonas tam ypač palankus. Visą savaitgalį Mėnulis bus Mergelėje ir savaime norėsis sveiko maisto ar bent jau neapsukinti organizmo toksinais (mažiau alkoholio, druskos ir cukraus). Jei ir toks noras neužplūs, tai galima daryti sąmoningai ir pajusime, kad šįsyk žalingų įpročių ir pomėgių atsisakyti lengviau.

Noras švarinti, sutvarkyti ir racionaliai viską sudėlioti „į stalčiukus“ kils ir buityje ir kontaktuose. Puiku: išsikuopkite pakampius, susitvarkykite dokumentus  ir apmokėktite sąskaitas, ištrinkite nereikalingus laiškus iš pašto, kontaktus - iš telefono, pravalykite ir socialines paskyras (dangaus kanceliarija  palikite ir net kitiems rekomenduokite, nes čia būna kitokios informacijos ir patarimų nei kitur, bent jau aš stengiuosi dėl jūsų), nutraukite vampyriškus santykius. Tikrai padės! Nes skolos, toksiški santykiai ir tušti pokalbiai eikvoja mūsų energiją. Abu vakarus eikite anksčiau miegoti, nes Mėnulis formuos padidinto aktyvumo ir erzelio (šeštadienį) bei  mieguistumo ir išsiblaškymo (sekmadienį) aspektus.

Pirmadienį-antradienį stenkitės išnaudoti darbui, interesų derinimui ir deryboms. Nors įtampos šiek tiek bus, bet Svarstyklių Mėnulis leis rasti kompromisą ir susitarti. Savaitės vidurio skorpionišką spaudimą teks iškentėti (o kai kam pavyks tai išnaudoti savo tikslams), šeštadienį - pralaukti, o sekmadienį - lengviau atsikvėpti.

Dangaus kanceliarijoje yra ir daugiau įrašų ateinančią dekadą, sekite naujienas ir būkite sinchroniški Visatos planui. Tiesiog taip lengviau.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite