Sportas2017 m. Gegužės 17 d. 13:31

ASRC šauliai jaunių ir vaikų amžiaus grupių asmeniniame šaudymo mažo kalibro ginklais sporto čempionate

Alytus

Elena MonkutėŠaltinis: Etaplius.lt

3210

Savaitgalį Alytaus sporto ir rekreacijos centro šauliai dalyvavo Rokiškyje vykusiame jaunių ir vaikų amžiaus grupių asmeniniame šaudymo mažo kalibro ginklais sporto čempionate.

Vaikų amžiaus grupėje (2003 metų gimimo ir jaunesni) geriausiai sekėsi Jurui Blaškiui. Jis, šaudydamas į pasirodantį (judantį) taikinį, tapo čempionu. Edvinas Aponas, atsilikęs tik vienu tašku, iškovojo sidabrą. Tačiau pratime į nejudantį taikinį Edvinas užėmė trečiąją vietą, o Juras liko ketvirtasis.

Jaunių amžiaus grupėje (2000–2002 m.) sėkmė labiau lydėjo merginas. Ugnė Vaickelionytė, šaudydama pistoletu į pasirodantį taikinį, surinko 274 taškus ir tapo jaunių amžiaus grupės čempione. Viktorija Sakalauskaitė tame pačiame pratime surinko 270 taškų ir užėmė trečiąją vietą.

Domantas Sodaitis, šaudydamas 40 šūvių laisvo pavyzdžio pistoletu, ir Povilas Gaušys, greitošaudos pratime – abu užėmė penktąsias vietas.

Šautuvo rungtyje geriausiai sekėsi Martynai Džapbarovaitei. Ji „nusišovė" du sidabro medalius.

Markas Kašelionis, šaudydamas į taikinį iš 50 metrų gulomis, surinko 572 taškus ir užėmė trečiąją vietą.

Pistoleto rungties sportininkus treniruoja Asta Brusokienė, šautuvo – Agnė Dženkaitytė ir Česlovas Pavilonis.