Angle down Atgal

Aš ir Tu - tai MES 2020: gerumas sklando ore

Šv. Kalėdų laukimas įmanomas be balto sniego, be darbo kalėdinių vakarėlių, koncertų, net be senio šalčio vaikų darželiuose, bet neįmanomas be dėmesio, šilto žodžio artimui, be iš širdies dovanotų dovanų žmonėms, kurie rūpi.

Pandemija įkalino tarp keturių sienų labiausiai pažeidžiamus ir tik gerų žmonių dėka, kuriuos pavadinsime šventinio džiaugsmo Angelais, pavyko pradžiuginti ir sušildyti 40 (!) sužeistų širdžių.

Gruodžio 3-ią yra minima tarptautinė žmonių su negalia diena. Jau ne vienerius metus vykusi akcija „Aš ir Tu – tai MES!!!“, kurios tikslas mažinti atskirtį tarp negalios turinčių ir negalės nepaliestų asmenų, skleisti vienybę, bendruomeniškumą Lietuvoje bei Europoje šiemet buvo kaip niekada ypatinga… Nors šiemet ši akcija vyko nuotoliniu būdu, vienu metu įsijungiant J. Omertos dainą „Tu gali“, tačiau dovanų, kurios buvo pristatytos akcijos dalyviams į namus, vis tiek buvo gausu. Jau antri metai prekybos centras KUBAS (ypatingai dėkojame Gitanai Ceilutkienei) vaišina asmenis su negalia skanėstais, džiugina dovanėlėmis. Etaplius padovanojo puikių „ sėkmės kalendorių“, Doloresa Yildiz – kalėdinių dekoracijų, kurios buvo pagamintos VšĮ „Motinos Teresės šeimų namuose“ esančiose socialinėse dirbtuvėse.

Minėtose dirbtuvėse asmenys su intelekto ar psichikos negalia gamina įvairius gaminius, suvenyrus ir juos parduoda, taip šiek tiek užsidirbdami pinigų. Taigi įvyko dvigubas gėris – socialinių dirbtuvių neįgalieji užsidirbo pinigų, o kompleksinių paslaugų namų „Alka“ globotiniai, Carito globojami senjorai, Šiaulių apskrities cerebrinio paralyžiaus asociacijos nariai ir keletas kitų likimo nuskriaustųjų gavo dovanėles – kalėdines dekoracijas, džiuginančias akis ir širdį.

Gerų darbų gausa galime džiaugtis socialiniuose tinkluose, televizijoje, bet jų niekada nebus per daug. Tegul ir toliau gerumas mus vienija!

Akcijos organizatoriai bei dalyviai nuoširdžiai dėkoja visiems už gerumą. Jokia pandemija negali sunaikinti vieningų širdžių plakimo, nes Aš ir Tu - tai Mes!!!

Akcijos organizatoriai linki Jums visiems gražių, prasmingų, o svarbiausia sveikų, gražiausių metų švenčių. Tegul kiekviena diena būna tarsi mažas stebuklas.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite