Angle down Atgal

Aš ir Tu – mes šeima

Praėjusio šeštadienio (liepos 13-os) oras tiesiog, kvieste kvietė praleisti laiką gamtoje. Kol didžioji dalis Lietuvos šeimų keliavo į Naisių festivalį, Linksmučių pušyne vyko ne ką prastesnė šventė. Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Pakruojo Viltis“ paminėjo tradicinę šeimų šventę Aš ir Tu – MES ŠEIMA. Bendrijos pirmininkei bei socialinei darbuotojai tarus sveikinimo žodžius, visiems susirinkusiems, šventė buvo pradėta.

Susirinkę bendrijos nariai, jų šeimos nariai bei draugai iš grupinio gyvenimo namų, su nuostaba, stebėjo Lietuvos Kinologų draugijos dresuotojo Vaidoto Andrikonio ir jo veislyno „Vilkolakis“ pasirodymą. Belgų aviganės malinua Koda parodyti pratimai sulaukė gausių aplodismentų.

Linksmą ir aktyvų pasirodymą pakeitė ramus, jaukus ir ne vieną pravirkdęs pasirodymas. Bendrijos narys Adomas Stasiukaitis kartu su savo tėvais parodė neverbalinį muzikinį pasirodymą pagal dainą „Tuk tuk širdelę“. Parodyti koks stiprus ryšys sieja mamą, sūnų ir tėtį – žodžių nereikia, neapsakomai stiprus jausmas, tiesiog tvyrojo ore ir jausmingai graudino susirinkusius.

Atslūgus emocijoms visi buvo pakviesti smagioms estafetėms, kuriose, kaip ir turėtų būti, nugalėjo draugystė ir komandiškumas. Visi dalyviai įveikė estafetes, nes šalia buvo puikios pagalbininkės ir komandų vadovės – Rėda ir Edita.

Šventė toliau tesėsi ir buvo kupina gerų emocijų. Dainavome skambias, gerai žinomas dainas; prie vaišių stalo susėdę kiek atsipūtėme ir maloniai pasišnekučiavome; linksmai kepėme dešreles ant laužo; šokome ir pynėme draugystės voratinklį.

Praleidome puikiai laiką ir džiaugėmės, kad ketvirtus metus iš eilės orą pavyko užsisakyti ;)

Soc. darbuotoja Justina Juškaitė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite