Angle down Atgal

Artimiausiu metu rinkimuose į Seimą didžiausią šalies gyventojų palaikymą turėtų konservatoriai

Jei artimiausiu metu vyktų rinkimai į Seimą, didžiausią palaikymą turėtų Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai. Už Lietuvos konservatorius balsuotų 16,9 proc. gyventojų (spalį buvo 15,6 proc.), rodo šeštadienį „Lietuvos ryto“ skelbiama lapkričio 8-16 dienomis atlikta „Vilmorus“ apklausa.

Antri partijų reitinguose tebėra „valstiečiai“, kuriuos, kaip ir spalio mėnesio apklausoje, paremtų 11,1 proc. rinkėjų. Lietuvos socialdemokratų partiją artimiausiuose rinkimuose palaikytų 8,2 proc. rinkėjų (spalį buvo 6,8 proc.). Sparčiai socialdemokratus vejasi Darbo partija – už juos balsuotų 8,1 proc. apklaustųjų, kurių palankumas gerokai išaugo – spalio apklausoje už „darbiečius“ teigė balsuosiantys 5,4 proc. rinkėjų.

Nedaug iki penkių procentų barjero rinkimuose į Seimą trūksta Lietuvos liberalų sąjūdžiui – šiai partijai palankūs 4,9 proc. apklaustųjų, taip pat nedaug atsilieka ir partija „Tvarka ir teisingumas“ – 4,4 proc.

Likusios politinės partijos, kaip rodo „Lietuvos ryto“ skelbiama „Vilmorus“ apklausa, 5 proc. palaikymo barjero, reikalingo norint patekti į Seimą, neperžengtų.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite