Angle down Atgal

Artėja Sausio 13-oji. Ką ta diena reiškia mums?

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Prabėgo jau 29 metai nuo tos siaubingos dienos, kai buvo pasikėsinta į mūsų laisvės siekius.

Kartais galima išgirsti tokius pareiškimus, kad, neva, be reikalo žuvo 14 Laisvės gynėjų, kad be reikalo kovojo ir 700 žmonių buvo sužeista kruvinosios sovietinės armijos kareivių.

Neva, ne už tokią Lietuvą kovojom. Aš visada tvirtinu, kad kokios Lietuvos norėjome, tokią ir turime. Šiandiena mes laisvi kaip niekada. Patys renkame Prezidentą ir Seimą, dirbame kur norime ir ką norime.

Daug kas pyksta, kam kai kurie išvažiuoja iš Lietuvos. Kai kas aiškina, kad Lietuvoje nėra ką daryti, kad Lietuva išgrobstyta, kad labai daug nuskurdusių gyventojų. Tokios kalbos sklinda iš prasigėrusių degradų, o taip pat iš buvusių komunistų ir stribų.

Mes džiaugiamės, kad nebėra okupantų, kad gyvenimas kasdien gražėja ir gerėja. Aš matau, kaip mano tėviškėje atsirado daug gražių sodybų, kaip gražiai tvarkosi Bazilionai ir aplinkiniai kaimai.

Tik labai gaila, kad dalis kaimiečių ir miestiečių pasidavė alkoholio vilionėms ir kitokioms nedorybėms. Nežiūrint į tai, kad parduotuvėse visko galima rasti, maisto produktų didžiulis pasirinkimas, atsiranda sovietinių laikų garbintojų.

Atsiranda veikėjų, taip vadinamų marksistų, kurie aiškina, kad dabar Lietuva okupuota NATO ir ES. Tvirtina, kad Lietuva nebuvo okupuota sovietų, kad Lietuvos žmonės patys prašėsi raudonųjų sąjungos, kad priimtų į savo glėbį. Todėl Lietuvos patriotai visada turi būti budrūs ir saugoti nepriklausomybę visomis priemonėmis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite