Angle down Atgal

Arminas Jasikonis – dirbtinėje komoje

Portalas sportas.lt praneša, kad anykštėnui Arminui Jasikoniui sekmadienio varžybos Italijoje baigėsi siaubingai. Rašoma, kad per avariją jis prarado sąmonę ir buvo išskraidintas į ligoninę. Portalas LRT.lt praneša, kad anykštėnas panardintas į dirbtinę komą.

„Antrųjų lenktynių 9-ajame rate lietuvis krito nuo motociklo ir nebegalėjo tęsti lenktynių. Anot pranešimų, A.Jasikonis neštuvais buvo išgabentas iš trasos ir nuskraidintas į ligoninę. Italijos žiniasklaida skelbia, kad lietuvis po avarijos prarado sąmonę. Deja, kol kas nepateikiama daugiau informacijos apie lietuvio būklę. Prieš avariją lietuvis važiavo 6-as ir vijosi lyderius“, - rašo sportas.lt.

Portalas LRT.lt rašo, kad sportinkas yra dirbtinėje komoje. „Kaip LRT.lt sakė LMSF generalinė sekretorė Giedrė Janušauskė, A. Jasikonis vis dar buvo panardintas į dirbtinę komą. Tiesa, sportininkas tiek trasoje, tiek vėliau ligoninėje buvo gyvybingas. Dirbtinė koma reikalinga išsiaiškinti, kokio rimtumo traumas lietuvis patyrė. LMSF tikisi daugiau ir tikslesnės informacijos gauti po pietų, antroje dienos pusėje“, - praneša LRT.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite