Angle down Atgal

Arklio muziejaus Niūronyse vėl atveria duris

Kovo 27-oji, šeštadienis, – tai ta diena, kai po kelių mėnesių pertraukos lankytojams vėl bus atvertos populiariausio Anykščių krašto muziejaus – Arklio muziejaus Niūronyse – durys. Artimiausią mėnesį šį Muziejų bus galima aplankyti kasdien nuo 9 iki 17 val. be išankstinės registracijos, tik laikantis karantino apribojimų lankytojų srautui.

Lietuvos Respublikos Vyriausybei pakeitus karantino sąlygas ir leidus vėl lankyti uždarose erdvėse esančius muziejus, galerijas ir kitas ekspozicines erdves, nuo kovo 17-osios lankytojus vėl pasitinka ir Siauruko muziejus. Siekiant užtikrinti lankytojų srauto ribojimą, apsilankymą Siauruko muziejuje būtina iš anksto užsisakyti tel. 8 612 81067 arba el. p. a.vienuolis@gmail.com.

Literatūriniai muziejai dėl per mažo patalpų ploto lankytojų kol kas negali priimti, o Šeimyniškėlių piliakalnio istorinis kompleksas, veikiantis po atviru dangumi, laukia šiltojo sezono pradžios.

Lankant Siauruko ar Arklio muziejus karantino laikotarpiu, visi vyresni nei 6 metų asmenys privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną. Į muziejus nebus įleisti asmenys, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas. Tarp muziejų lankytojų bei tarp jų ir aptarnaujančio personalo turi būti laikomasi ne mažesnio nei 2 metrų atstumo, išskyrus vienos šeimos narius ar vieno namų ūkio narius.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite