Angle down Atgal

Areštuotas Druskininkų mero R. Malinausko namas

Areštuotas Druskininkų mero Ričardo Malinausko namas, pranešė portalas 15min.lt. Kaip paaiškėjo, areštuotas ir kitų teisėjų korupcijos byloje įtariamų asmenų turtas, tarp jų šiuo metu suimto mero patarėjo Aivaro Kadziausko butas.

Prie garsiojo Vijūnėlės dvaro Turistų gatvėje esantis mero R. Malinausko namas ne kartą buvo minėtas žiniasklaidoje dėl užgrobtos valstybinės žemės. Remiantis Registrų centro duomenimis, ir mero sklypą, ir jo namą areštavo Generalinė prokuratūra. Bendra areštuoto turto vertė - beveik 430 tūkst. eurų. Tai įvyko vasario 22 dieną, tuomet, kai paskelbta apie teisėjų ir advokatų korupcijos skandalą.

Pats Druskininkų meras atsisakė komentuoti šį atvejį.

Teisininkas Romualdas Drakšas portalui paaiškino, kad turto areštas - visiškai įprastinė praktika bylose, kai įtariamiesiems gresia turto konfiskacija ar žalos atlyginimas. Taip siekiama išvengti atvejų, kad įtariamieji iki bausmės paskelbimo jo nepradangintų.

Galimo teisėjų kyšininkavimo byloje iš viso yra 48 įtariamieji, tarp jų - aštuoni teisėjai ir šeši advokatai, taip pat ir Druskininkų meras R. Malinauskas. Šiuo metu suimti penki įtariamieji.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite