Angle down Atgal

Areštinėje atsidūrė narkotikų prekeivis (vaizdo įrašas)

Sostinės policijos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė narkotikų platintoją, o kratų metu aptiko narkotinių medžiagų, pinigų, įtariama įgytų nusikalstamu būdu.

Gegužės 26 d. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai netikėtai vėl „apsilankė“ tabore, šįkart taip vadinamame Rodūnios – pasitelkę tarnybinį šunį, čia atliko kratas. Nors „viršutinis“ ir „žemutinis“ taboras skaičiuoja paskutines savo gyvavimo valandas, Rodūnios taboras dar tebegyvuoja.

Viename iš nelegaliai pastatyto namo teritorijoje, tarp žolių, rastas paslėptas plastmasinis indas, kuriame buvo 170 folijos lankstinukų su milteliais, įtariama, narkotine medžiaga. Atlikus asmens kratas pas moteris, tarp apatinių drabužių, rasta 1 150 eurų, namuose ‒ dar 1 764 eurai, įtariama, įgytų nusikalstamu būdu, t. y. už prekybą narkotinėmis medžiagomis. Kratos metu taip pat rasta ir paimta priemonės narkotinėms medžiagos sverti bei fasuoti.

Areštinėje atsidūrė penkiasdešimt penkerių metų vyras. Jis policijai gerai žinomas, ne kartą teistas už prekybą narkotinėmis medžiagomis.

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite