Angle down Atgal

„Archigija“ vadovas – apie statybų leidimus: geriausia kreiptis į ekspertus

Kiekvieno namo statybos prasideda nuo statybos leidimo gavimo. Teoriškai šį darbą įmanoma pasidaryti ir patiems, tačiau kur kas greičiau ir paprasčiau leidimą statyboms gausite kreipdamiesi į ekspertus.

Profesionalias architektūros paslaugas teikiančios įmonės „Archigija“ vadovas Aurimas Bernatavičius pasakoja, kad daugumai statybos darbų, išskyrus tuos atvejus, kai tai nereikšmingas remontas, reikalingas tam tikras leidimas, kad darbai būtų pradėti teisėtai.

„Atsižvelgiant į planuojamus darbus, nekilnojamojo turto vietą ir tipą, būtinas atitinkamas leidimas - statybos leidimas, rekonstrukcijos leidimas, kapitalinio remonto leidimas, leidimas atnaujinti (modernizuoti pastatą) ar leidimas griauti statinį“, – sako įmonės vadovas.

Unsplash.com nuotr.
Unsplash.com nuotr.

Tiesa, statybos leidimo gavimas užtrunka – vidutinis leidimo išdavimo laikotarpis gali siekti 3-6 mėnesius.

„Statybos leidimo gavimas nėra pats lengviausias kelias, kurį tenka nueiti norint kuo greičiau pradėti statybas. O siekiant maksimaliai greitai ir, svarbiausia, sklandžiai tai padaryti, rekomenduojame pasikonsultuoti su šios srities profesionalais“, – komentuoja „Archigijos“ atstovas.

Unsplash.com nuotr.
Unsplash.com nuotr.

„Archigijos“ architektai kiekvienam susidomėjusiam klientui patars dėl galiojančių architektūrinių reikalavimų, surinks ir paruoš visą reikiamą informaciją bei sukels į informacinę sistemą „InfoStatyba“.

„Tik gavus patvirtintą leidimą, Jūsų projektas galės būti pradėtas įgyvendinti. Jeigu bus reikalingas ir aplinkinių savininkų sutikimas pradėti veiklą, mes padėsime jį suderinti“, – paaiškina A. Bernatavičius.

Na, o pagrindinis sėkmės faktorius – tai glaudus Jūsų, „Archigija“ architektų ir projektus derinančių institucijų tarpusavio bendradarbiavimas bei nuolatinis kompetencijų kėlimas ir domėjimasis įstatymų atnaujinamais, kad suteiktume Jums visapusišką pagalbą ir neleistume pasimesti tarp įstatymų subtilybių.

TEL. NR. +370 695 11555

EL. PAŠTAS INFO@ARCHIGIJA.LT

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite