Angle down Atgal

Ar verta samdyti SEO specialistą?

Neretai matome internete iššokančias reklamas apie mokymus kaip tapti tikrai SEO specialistais ir patiems atlikti savo interneto svetainės optimizaciją paieškos sistemoms.

Ar verta įsigyti tokius mokymus? Gal tiesiog pigiau ir naudingiau bus samdyti daug metų patirtį turintį SEO specialistą? Kokybiškos SEO paslaugos jums tikrai turėtų atsipirkti.

Apžvelkime, pirmiausia, ką dažniausiai kalba SEO mokymus vedantys mokytojai.

SEO mokymai

Pirmiausia, mokymuose išmoksite kas yra kokybiškas turinys interneto svetainėje ir kodėl jis yra reikalingas, norint patekti tarp paieškos sistemų rezultatų. Kokybiškas turinys – teikiantis naudą vartotojui, informacija turinyje yra paremta patikimais šaltiniais, nuorodos į šiuos šaltinius yra būtinos.

Taip pat kokybišku turiniu paieškos robotai laikys ir tai, ar jame yra pateikta vidinių nuorodų į kitus jūsų interneto svetainės puslapius. Susijusios nuotraukos taip pat gali turėti įtakos, bet paskutiniu metu, nuotraukos labiau pripažįstamos labiau kaip antraeilis turinys. Be kokybiško turinio, gali būti, jog jūsų interneto svetainė nebus rodoma paieškos sistemų rezultatuose.

Raktažodžių analizė

Visa tai yra laikoma vidinės puslapio optimizacijos dalimi. Prie vidinės optimizacijos reikia nepamiršti ir raktinių žodžių analizės, nes be jos, nebus prasmės kurti kokybišką turinį interneto svetainei. Raktinių žodžių analizė ir bus vienas pirmųjų žingsnių prieš pradedant kurti jūsų klientus pritraukiantį turinį.

Išorinė optimizacija

Sekantis dalykas, ką reikės išmokti, išorinė puslapio optimizacija. Dažniausiai tai yra nuorodų tinklo kūrimas jūsų interneto svetainei. Kad būtų aiškiau, paieškos sistemų robotai labai mėgsta interneto svetaines ir laiko jų turinį vertingesniu už kitus, jeigu mato, kad jūsų interneto svetainė ir minima kitose interneto svetainėse.

Tokiu būdu paieškos robotai galvoja, jog jūsų interneto svetainė yra autoritetinga, nes kažkas kitas ja dalinasi. Žinoma, prie to paties, reikėtų paminėti ir socialinių tinklų įtaką.

Socialiniai tinklai ir nuorodų tinklas

Dabar pasidalinimai socialiniuose tinkluose turi didelę įtaką jūsų interneto svetainės pozicijoms paieškos sistemų rezultatuose. O kaip yra kuriamas nuorodų tinklas, kodėl skaitytojai dalinasi turiniu socialiniuose tinkluose?

Atviras atsakymas – viską galima įsigyti. Tiek jūsų svetainės nuorodų minėjimas kitose interneto svetainėse, tiek pasidalinimai socialiniuose tinkluose už atlygį yra įprastas dalykas.

Žinoma, tokių nuorodų pirkimas prieštarauja paieškos sistemų nuostatoms, o asmenų interneto svetainės, už nuorodų pirkimą kitose svetainėse, gali būti nubaustos pašalinant jas iš paieškos sistemų rezultatų.

Žinoma, susekti nuorodų ir pasidalinimų socialiniuose tinkluose pirkimus yra sudėtinga, todėl atliekant nuorodų tinklo kūrimą, reikia atkreipti dėmesį kur yra talpinamos jūsų interneto svetainės nuorodos.

Asmeninis tinklaraščių tinklas

Labai populiarus, bet tuo pačiu ir brangiai kainuojantis, nuorodų tinklo kūrimas gali būti kai visos jūsų nuorodos vedančios į jūsų svetainę yra iš jūsų pačių sukurtų tinklaraščių.

Neretai tiek smulkus, tiek ir stambus verslas yra linkę kurti savo asmeninių tinklaraščių tinklą ir juose skelbti straipsnius apie savo siūlomas paslaugas. Vietoje to, kad verslas pirktų nuorodas iš kitų tinklaraščių, verslai patys susikuria naujus tinklaraščius ir juose reklamuojasi nemokamai. Sunku palyginti kuris nuorodų tinklo kūrimo modelis labiau vertas dėmesio, nes abu turi savų privalumų bei trūkumų.

Kiek kainuoja?

Asmeniniam blogų tinklui reikia nemažai investicijų ir daug laiko, kad padaryti jį autoritetingą, bet ateityje tokiame tinkle reklamuotis bus kur kas pigiau. Įsigyti nuorodas tiesiogiai iš kitų interneto svetainių bus kur kas greičiau ir nereikės rūpintis tos interneto svetainės autoriteto kėlimu.

Žinoma, nuorodos tokiose interneto svetainėse nėra amžinos, gali būti, kad turėsite nuorodų talpinimą pratęsti kas metus.

SEO paslaugos

Apibendrinant, žinant, jog praėję, kad ir bazinius mokymus apie SEO, negalite tikėtis, jog šie mokymai jums atsipirks, nes kur kas didesnės laiko sąnaudos bus atliekant pačią optimizaciją.

Todėl verta gerai apsvarstyti ir nusistatyti biudžetą savo projektui, galbūt su jūsų biudžetu pavyks nusisamdyti labiau kompetentingus specialistus, kurie galės garantuoti atliktų darbų kokybę?

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite