Angle down Atgal

Ar verta investuoti į tobulinimosi kursus?

Mokymai „kurių niekam nereikia“ arba tobulėjimas per prievartą.

“Papasakok man - ir aš pamiršiu; parodyk man - ir aš prisiminsiu; įtrauk mane - ir aš suprasiu.“ Kinų patarlė

Einate darbintis, patrauklus darbdavio skelbimas siūlo jums tobulėjimą darbdavio sąskaita? O gal jūs pažangios ir novatoriškos įmonės vadovas norintis pakelti savo darbuotojų profesines žinias arba išmokyti jų klientų aptarnavimo subtilybių bei pardavimų metodikos, kuri atneš fantastišką pelną bei jūsų prekės ženklo žinomumą? O gal gi jūs pats norite patobulinti savo žinias tam tikrose srityse, išlavinti įgūdžius, plačiau sužinoti apie hobį, rasti savo gyvenimo guru bei medituoti pabėgus iš šio žemiško lygmens?

Pirmas klausimas kurį privalote sau užduoti ar tai ne pinigai „į balą“ , ar jūsų organizacijai, o gal jums asmeniškai tai tikrai atneš naudos?

Problema ta, kad daugelis kursų siūlytojų siūlo nekokybiškas paslaugas. Jiems kursai, kuriuos pradėes jums ar jūsų darbuotojams – greitas būdas gauti lengvų pinigų ar užsidėti pliusiuką viešojoje erdvėje.

Ką daryti, kad nepapultumėte ant kabliuko siūlančio „nieką“?

Patarimai:

Prieš nukreipiant darbuotojus kvalifikacijos ar įgūdžių tobulinimo linkme kursuose arba sau pačiam ieškant jūsų žingeidumo poreikius tenkinančių kursų nepatingėkite paieškoti atsiliepimų apie firmą ar asmenį teikiančius tobulėjimų kursų paslaugas. Pasidomėkite, kokia jo praeitis, ar tai tik universitetuose iškalta teorija ar jis ir paragavęs praktikos? Dažnu atveju teoretikas neatneš jums naudos. Tik žmogus sugebantis perteikti teorines ir praktines žinias – bus sprendimas, kurio rezultatai turi tikimybę būti naudingi.

Venkite teoretikų, skambiu pavadinimu ar skandalinga fraze pradedančių savo paslaugų pasiūlymus!!!!

Patikrinkite išduodami sertifikatai ir pažymėjimai turi oficialų statusą. Šiais laikais labai paprasta juos pagaminti atspausdinus šablonus iš kompiuterio... Bet ar jie turės kokią reikšmę?

Nusistatykite tiksliai, kokių įgūdžių ir gebėjimų jums reikia (arba jūsų darbuotojams).

Stenkitės pritaikyti savo įmonės darbuotojų arba asmeninius tobulėjimo poreikius prie situacijos, kuri yra silpna grandis ir reikalauja naujovių bei tobulėjimo.

Kursai tai tarsi nauja šiuolaikiškumo įvaizdžio mada, bet ar tikrai verta visada šios mados paisyti?

Sėkmė, lydi tuos, kas atkakliai dirba ir mažais žingsneliais kasdieną tobulėja besimokydami, tačiau tai niekada neateina greitai, ištarus arba kadabra ar siunčiant darbuotojus tobulėti per prievartą.....

Parengė: Aistė Adomaitienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite