Angle down Atgal

Ar turės lankytojų Dainų parkas?

Tai yra piliečio-reporterio nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Sparčiai tiesiamas takas per Dainų parką.

Prieš kelias dienas praėjau Dainų parke tiesiamu pasivaikščiojimo taku. Darbai vyksta sparčiai ir, mano požiūriu, kvalifikuotai. Tas viskas yra labai gerai. Bet kai kas iš sutiktų pašnekovų labai abejoja to tako reikalingumu. Mat tako tiesimui įšleidžiami nemaži pinigai. Taigi, iš tikrųjų, labai tokios abejonės yra tam tikru mąstu pasvertos.

Mano supratimu, Dainų parke darbai tako tiesimu neturėtų pasibaigti. Kad būtų didelis lankomumas, reikia nemažai ir įdėti. Rugsėjo pirmomis dienomis kartu su žmona lankėmės pas dukrą Londone. Ir visi nuvažiavome į gana didelius plotus užimantį parką. Įėjimas vienam asmeniui 15 svarų. Kaina solidi, bet apsimoka. Tai pajauti pavaikščiojęs ir pasižvalgęs po parką. Kiek ten daug visokių statinių ir prisodinta įvairiausių medžių. Pristatyta oranžerinių šiltnamių, kuriuose yra ko pasižiūrėti.

Žinoma, Dainų parke nepadarysi taip kaip Londone, bet galima daug padaryti. Reikia ir supynių, ir pasižvalgymo bokštelio, ir užveisti kokių nors egzotinių gyvūnų ir paukščių. Žodžiu, daryti parką patraukliu, tada netrūks ir lankytojų.

Visų pirma, parkas turi būti aptvertas su stebėjimo kameromis. Kitaip pasakius, turi būti įvesta tvarka. O kad būtų tvarka, reikalinga ir parko aptarnavimo komanda. O už norą patekti į parką, būtina nustatyti, kokių 0.50 Eur. nusiperkamą bilietėlį. Visa, mano manymu, galima padaryti, tik reikia valdininkų noro ir verslininkų pagalbos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite