Ar tikrai tatuiruotės gali pakeisti žmogaus likimą? Sužinokite!

Vilnius
Reporteris Inga Etaplius žurnalistas
Šaltinis:  Etaplius.lt

Tatuiruotės yra amžinos. Na, arba beveik amžinai, tačiau ją pašalinti yra sunkiau ir brangiau, nei padaryti. Svarbu apgalvoti pasirinkto piešinio aktualumą.

Tatuiruotės jums visuomet primins svarbiausius gyvenimo tikslus, kuriuos pasirinkote įamžinti. Pagalvokime, ar tai blogai? Pavyzdžiui, jauni žmonės nelabai galvoja apie tai, kokias tatuiruotes verta pasidaryti, vis daugiau žmonių jas darosi dėl grožio. Tačiau kai kuriems žmonėms tai iš tikrųjų yra kažkas daugiau. Taigi kas yra šie žmonės ir ko jie tikisi iš savo piešinių?

Kokie piešiniai gali pakeisti likimą

Kaip sakoma, Danijos karalystėje ne viskas taip paprasta. Tatuiruotė yra specifinis socialinis kodas, kuriuo buvo remiamasi priešistoriniais laikais. Kodas nepaseno dabar: visame pasaulyje yra daugybė žmonių, kurių kūnas spalvintas įvairiais metodais. Trofėjai, laimėjimai, noras pritraukti sėkmę ar, atvirkščiai, nuvyti piktąsias dvasias – visa tai slypi tatuiruotėse.

Dažnai tatuiruotės daromos norint papuošti kūną. Dabar tai yra tikras menas: kokių šedevrų nepamatysite ant įtemptų jaunuolių kūnų! Dažnai galite rasti kinų simbolių, kurie visada atrodo labai įspūdingi ir nesuprantami.

Tačiau kartais tai tik šiukšlės, kurių patys kinai nesupranta, o kartais tai būna patys magiškiausi žodžiai: meilė, sėkmė, turtas. Svarbiausia žinoti tikslų vertimą, o kur jį nešioti, tiesą sakant, nesvarbu.

Ar tai veikia kaip laimės talismanas? Kodėl gi ne, nes kažkas, kuris tiki, yra daug efektyvesnis asmeninės motyvacijos klausimais. Galų gale toks žmogus jaučiasi geresnis, labiau pasitikintis savimi, gražesnis.

Kartais atsitinka taip, kad žmogų varo tuštybė, banalus noras išsiskirti, tada tatuiruotė yra ne kas kita, kaip demonstracija ir gali tik pridėti vulgarumo. Bet ką daryti, kai tatuiruotė yra vienintelė terapija dėl praeities veiksmų ir jausmų?

Kabliataškis yra ženklas. Žmogaus, kuris ketino nusižudyti, gyvenimo pauzė. Jei pamatysite tai ant kažkieno riešo, turėtumėte žinoti, kad šis žmogus išgyveno sunkų laikotarpį, bet pasirinko gyvenimą. Sutikite, kabliataškis kaip gyvenimo simbolis yra daug geresnis už antkapį ir epitafiją. Yra visa internetinė bendruomenė, kurios tikslas yra atgrasyti žmones nuo lemtingų sprendimų. Jei jums pasiseka, tada esate klube.

Tatuiruotė gali būti savotiškas inkaras. Tailando reabilitacijos klinikose pacientams, sėkmingai gydomiems dėl įvairių priklausomybių, siūloma įtvirtinti savo sėkmę piešinio pagalba, kad kiekvieną dieną jie prisimintų, ką turėjo išgyventi ir kokios pastangos buvo to vertos. Ar tai ne motyvacija?

„New Moon“ projektas skirtas paslėpti sužeidimus ir randus, kuriuos žmonės padarė sau būdami nestabiliose psichologinėse būsenose. Skausmas, protestas, neapykanta, visa tai buvo išreikšta taip. Ar ne lengviau tai pamiršti tatuiruotėmis? Medicinos ar kosmetikos tatuiruotės dabar taip pat nėra neįprastos: nudegimai, įpjovimai, kiti randai – viskas gali būti paslėpta.

Padarome išvadą, kad tatuiruotė nėra toks nesuprantamas ir nereikalingas išvaizdos tobulinimo menas. Ar galima smerkti merginą, kuri, prisimindama senelį, paprašė įamžinti ant rankos jo paveikslą? Jūs nežinote, koks brangus šis piešinys, nesuprantamas daugumai žmonių, yra jai. Ar pasmerksite moterį, kuri po sunkių skyrybų įamžino vienišo paukščio, skrendančio iš lizdo ant peties atvaizdą? Beje, nežiūrėkite į jos riešą, o kas, jei ten jau yra kabliataškis?

Kokią tatuiruotę turėtų darytis moteris ar vyras ir ar ją išvis reikia daryti? Mes norime, kad jūs suprastumėte šią žinią: jei yra toks sprendimas, jums nereikia jo vertinti. Tatuiruotės tikrai atneš sėkmės ir pakeis jūsų gyvenimą, svarbu tik sąmoningai suformuluoti savo norą. Net jei stengiatės būti tik šiek tiek geresni. Visada atsiminkite: niekas jūsų dėl to nekaltins.

https://www.zinoti.lt/