Angle down Atgal

Ar pasikeis tvarka Gedimino gatvėje?

Savivaldybėje svarstant Gedimino gatvės prieigų rekonstrukcijos projektą buvo iškeltas klausimas dėl automobilių stovėjimo centrinėje miesto gatvėje.

Juk rekonstrukcijos eigoje buvo įrengta naujų automobilių stovėjimo vietų, o gyventojai dažnai išsako pastabas,, jog netoli sankryžų ar prie išvažiavimų stovintys automobiliai blogina matomumą ir kelia grėsmę eismo saugumui.

„Atspindžiai“ savo iniciatyva vykdė gyventojų apklausą, kuri truko beveik mėnesį. Paaiškėjo, kad daugiausiai respondentų pasisako už tai, kad Gedimino gatvėje automobiliams būtų leidžiama sustoti tik trumpam. Tai sudaro 40 procentų.

Šiek tiek mažiau, 36 procentai, balsavo už tai, kad būtų leidžiama stovėti, kaip yra iki šiol. Kad būtų draudžiama stovėti – pasisakė 19 procentų, kiti sudarė 5 proc apklausos dalyvių. Kokia bus tvarka – nauja ar sena, pamatysime kitais metais, kai bus iki galo pabaigtas Gedimino gatvės rekonstrukcijos projektas.

Klausimus apie eismą mieste, perėjų įrengimą, ženklų pastatymą sprendžia Kaišiadorių savivaldybės Saugaus eismo komisija.

„Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite