Angle down Atgal

Ar negali sukelti baimės pavojus gyvybei?

Tai yra Etaplius.lt piliečio-reporterio nuomonė, už kurios turinį redakciją neatsako.

Ar kartais nebūna taip, kad eidamas žmogus miško takeliu pamato lyg medžio šakelę ir bando ją pusiau basomis kojomis nuspirti nuo takelio? O ši šakelė tik "cvakt" į blauzdą, mat gyvatės būta.

Prieš kelias dienas praėjau keleliu pro "Dainų žiedo" (prie buvusio "Nuklono" autobusų sustojimo vietos) apaugusią krūmeliais ir žole priekalnę, Aukštelkės link. Mačiau bėgiojančius ir žaidžiančius vaikus. Eidamas pastebėjau visai netoli minėtos aikštės šalia kelio stovinčius senus gatvinius šviestuvus. Jie jau seniai nebešviečia, stovi surūdyję su atvirai matomais elektros laidais. Dangtelių nėra. Tiesa, laidų galai izoliuoti. Bet kas žino, kad vaikai prakrapštę laidų galus nebus nupurtyti srovės? Iš sutikto praeivio išgirdau pasakymą, kad nežinia, ar iki tų laidų neateina srovė.

Mano supratimu, tokie buvę šviestuvai galėtų būti seniai išrauti. Juk iki šiol kelia baimę. O jeigu ateina srovė? Tada gali atsitikti kaip su ta medžio "šakele", kuri iš tikrųjų buvo gyvatė. Vis dėlto, elektros tvarkytojai galėtų apie tai pagalvoti.

comment Skaitytojų komentarai (1)

Sponsored video

Taip pat skaitykite