Angle down Atgal

Ar naujieji išrinktieji sklandžiai dirbs?

Tai portalo Etaplius.lt skaitytojo nuomonė, už kurios turinį portalo redakcija neatsako.

Praėjo rinkimai. Šiauliečiai paliko dar vienai kadencijai buvusį merą. Tik daug kas svarsto ir kelia klausimą, o kaip dirbs naujai išrinktieji?

Taigi iš tiesų, ar naujai išrinktieji sugebės taip susiburti ir sklandžiai dirbti, kad net kaimynai imtų pavydėtį. Pasiklausant kalbų, daug kas numoja ranka. Tiesiog nenori tikėti, kad naujoji komanda pradės greitai ir gerai dirbtį. Daug kas pripažįsta, kad praėjusią kadenciją daug darbų užsimota padarytį ir, žinoma, dalis padaryta.

Bet dalis rinkėjų lieka nepatenkinti praėjusios kadencijos darbais. Daugybė buvo rietenų ir teismų. Tiesiog ėste ėdė vieni kitus. Galbūt tokio nesklandaus valdininkų darbo rezultatas yra ir neužbaigti darbai. Daug kas abejoja dėl galutinio sutvarkimo: Prisikėlimo aikštės.

Kažkodėl kai kurie darbai atlikti nesąžiningai. Gal reikėjo didesnės kontrolės? Rinkėjai tikisi, kad mūsų mieste neliks neužbaigtų statinių, taip vadinamų „vaiduoklių“? Juk kiek gali būti statybų karkasai ir gadinti vaizdą?

Štai dar viena kažkodėl neišsprendžiama probliama, tai nuolat prišiukšlintas laukas, tarp Akropolio ir baldų parduotuvių. Bandžiau aiškintis, man atsakė, kad tie plotai priklauso privatiems asmenims. Tai taip išeina, kad tų plotų savininkai gali laikyti savo aikštes užšiukšlintas ir niekas jų negali priversti išsivalytį?

Taigi daug iškyla klausimų , mano supratimu, gali būti išspręsti, tik valdininkai turi ne tik valdininkais būti, bet būtį valdininkais - ūkininkais, jausti save miesto atsakingais šeimininkais.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite