Angle down Atgal

Ar darote šią klaidą santykiuose?

Kaip dažnai skundžiatės savo vyru mamai, draugėms ar kolegėms darbe? Anksčiau aš irgi dalyvavau šitose moterų varžybose “kuri iš mūsų nelaimingesnė?”, buvau pasirengusi be pertraukos aptarinėti, kaip man blogai su vyru, kaip jis mane užkniso, kurių galų aš apskritai ištekėjau.

Lyg ir teisinga išsikalbėti, išlieti emocijas, nekaupti jų viduje. Bet jeigu norite laimingų, meilės kupinų santykių, apie vyrą atsiliepti reikia tik gerai. Kai pripliurpėte masę baisybių apie savo antrą pusę, galbūt kažkur netgi perdėjote – draugėms susiformuoja negatyvus jūsų santykių vaizdas.

Išmintinga moteris metų metus formuoja teigiamą savo vyro paveikslą visuomenėje: tėvų, draugų, pažįstamų rate. Dėl to paskui ir sakoma, kad generolą generolu padarė jo žmona. Vyras mato ir jaučia, kada jūs jį už nugaros smerkiate, net jeigu jis tuo metu yra labai toli.

Pavyzdžiui, asmeniškai vyrui čiulbate švelnius žodžius, o draugėms skundžiatės. Šis dalykas vadinamas veidmainyste, jei kas dar nežinojo. Apverskite situaciją, pritaikykite sau: jums vyras sako, kad fantastiškai gaminate, o pats skundžiasi draugams, jog jūsų gaminamas maistas – pasibjaurėtinas, neįmanoma į burną paimti. Nemalonu, tiesa?

Ką daryti su nemaloniomis situacijomis, kurių dažnai pasitaiko santykiuose? Kur dėti negatyvias emocijas?

Emocijas reikia išlieti, juk jeigu kaupsime savyje negatyvą, jis anksčiau ar vėliau sprogs. Patys populiariausi su tuo susiję klausimai: “Kodėl kažką daryti turiu aš?”, “Jis mane skriaudžia, o ne aš jį!”, “Kodėl aš, o ne jis?!!!”

Niekas niekam nieko neprivalo. Jūs darote tai, ką darote, iš meilės, iš noro išsaugoti šeimą, padaryti ją tvirta, kupina meilės. Pati nuspręskite, ko norite: kurti ar griauti santykius? Kai moteris išsikelia tikslą “sugrąžinti meilę į santykius”, jai viskas gaunasi. Juk gaunasi visada tiems žmonėms, kurie kažką daro, nesėdi rankų sudėję ir nekaltina kitų dėl savo nelaimių.

Paprasčiausias skundas gali jūsų santuoką sugriauti. Dabar jums blogai, skaudu, kalnas pretenzijų vyrui ir jūs juo skundžiatės, o rytoj tarp jūsų – vėl taika ir meilė. O štai draugių ir mamos galvose jūs jau nupiešėte labai aiškų ir ryškų paveikslą: “Jis ją skriaudžia, jis blogas vyras”. Po kurio laiko draugės jums pasakys: “Jis tavęs nevertas, palik jį”. Štai taip savo rankomis sukūrėte negatyvų savo santykių šeimoje vaizdą.

Moteriška energija labai galinga, dėl to rekomenduočiau naudoti ją meilei ir džiaugsmui puoselėti savo santykiuose. Juk ką pasėsi, tą ir pjausi. Atsargiau su žodžiais apie vyrą, tausokite santykius.

Jei nuoskaudos ir ginčai dažnėja, paanalizuokite, ką būtent jaučiate tais momentais.

Šaltinis

seimairnamai.eu

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite