Angle down Atgal

Apyrankės, kaip jas išsirinkti ir sutaupyti?

Atėjus vasarai moterys pradeda dairytis naujų aksesuarų, įvairiausių papuošalų ir tikriausiai daugeliui iškyla tas pats klausimas – tai kokį aksesuarą man pasirinkti? Šiame straipsnyje aptarsime viena iš dažniausiai naudojamų aksesuarų - apyrankes. Sužinosime kaip apyrankes išsirinkti ir sutaupyti jas perkant.

Kaip sutaupyti perkant apyrankę?

Dažai pagalvojame, kad įsigyti ką nors pigiau galime akcijų ir kitų nuolaidų metu, kuomet kaina atrodo mažesnė, tačiau iškyla klausimas, ar perkant su kelių eurų nuolaida tikrai sutaupome?

Vienas iš svarbiausių aspektų, siekiant sutaupyti, yra universalumas. Taip, apyrankės, kaip ir kiti papuošalai, gali būti pakankamai universalūs ir atvirkščiai – itin įpareigojantys. Apyrankės gali būti labai įvairios – stambios, smulkios, spalvingos, auksinės, sidabrinės, pagamintos iš karoliukų ar virvelių, odinės ir daugelis kitų. Pačios universaliausios apyrankės yra smulkios, tos, kurios netampa pirmu žvilgsniu į akį krintančiu akcentu. Smulkesnės apyrankės labai dailiai papildo Jūsų turimą stilių, o ne pačios tampa atskiru stiliaus elementu. Dar universalesnės apyrankės yra smulkios auksinės ar sidabrinės apyrankės, jos dera ir prie oficialesnių drabužių ir prie kasdieniškų, kartais net prie sportinės aprangos, todėl jeigu norite išties sutaupyti – rinkitės ne tokias iššaukiančias, daugiau vienspalves apyrankes, tokiu būdų net išleidus keletu eurų daugiau Jus tą pačią apyrankę galėsite pritaikyti visuomet ir nereikės pirkti vis kitokios apyrankės prie kiekvieno aprangos derinio.

Dar vienas itin svarbus aspektas siekiant sutaupyti – apyrankių kokybė. Kartais išties sunku išsirinkti ir suprasti kokios kokybės yra internetu perkamas papuošalas, tačiau dažniausiai kokybę atskleidžia pagaminimo šalis, prekės kaina ir atsiliepimai. Moterims skirtas apyrankes dažnai mėgstama įsigyti iš Kinijos prekybininkų, tačiau toks sprendimas nėra visuomet geriausias. Apyrankės, įsigytos už keletą eurų, tarnavimo laikas yra gerokai trumpesnis negu Europietiško standarto ar premium kokybės apyrankių, taip pat vertėtų nepamiršti to, kad įsigijus bet kokį papuošalą iš Azijos šalių, vargu ar galėsite jį grąžinti netikus ar nepatikus, tad nusipirkti papuošalai vietoje to, kad džiugintų ir spindėtų ant Jūsų rankos, keliauja į šiukšlių dėžę, o tai jau yra tikras pinigų švaistymas. Visoms Lietuvoje įsigytoms apyrankėms taikoma bent jau minimali 14 dienų pinigų grąžinimo garantija, tad net ir perkant apyrankes internetu galėsite jas grąžinti joms netikus ar nepatikus.

Kaip išsirinkti tinkamas apyrankes?

Aptarėme kaip išsirinkti apyrankes, sužinojome apie jų universalumo svarbą. Kokią apyrankę pirksite priklauso nuo to ko Jūs norite. Apyrankės turėtų būti priderintos prie Jūsų stiliaus aprangos spalvų, tačiau čia galime išskirti smulkias auksines ir sidabrines, nerūdijančio juvelyrinio plieno apyrankes, jos yra universalesnės ir geriau žiūrisi su įvairaus tipo drabužiais, tačiau iš kitos pusės – stambios auksinės apyrankės moterims derės tik prie oficialesnės aprangos. Jeigu mėgstate išsiskirti iš pilkos masės, pamirškite daugelį apyrankių nešiojimo taisyklių ar stereotipų, juk taip ir atsiranda išskirtinumas, tačiau rekomenduojame visa tai daryti atsargiai, tam tikros nusistovėjusios nuostatos atsirado ne veltui. Jeigu nuspręsite stipriai sulaužyti taisykles, geriausia, kad pasikonsultuotumėte su savo kritikos negailinčiomis draugėmis ar draugais, tegul jei negaili tiesos.

Jeigu norite įsigyti tai kas Jums patiks, tiks ir tarnaus daugelį metų – rinkitės aukštesnės kokybės apyrankes kurios nėra masiškai gaminamos Kinijoje ar kitose Azijos šalyse, kurioms suteikiama garantija ir kurios yra universalesnės ir pritaikomos prie daugelio drabužių derinių. Įsigyjant apyrankes internetu nesivadovaukite karštomis emocijomis, apsvarstykite savo pasirinkimą ir pasitarkite su artimu žmogumi, tuomet tikrai išsirinksite tai kas Jus džiugins ir atrodys stilingai.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite