Angle down Atgal

TESTAS. Apyrankė atskleis moteriškos pasąmonės paslaptį

Kiekviena moteris mėgsta papuošalus, o kas gali būti gražiau už dailią moters rankutę, papuoštą simpatiška apyranke? Bet, pasirodo, apyrankė, kurią moteris pasirenka, gali daug atskleisti apie jos asmenybę. Štai ką reiškia pasirinkta apyrankė.

  1. Tu – labai ambicinga moteris, pasirengusi kovoti dėl savo norų. Tikslo siekimas – tavo antrasis „aš“. Tavo gyvenimo prioritetas – siekti savo norų ir tikslų. Jei nori kažką gauti, ant altoriaus padėsi bet kokią auką. O jei turi vaikų, dėl jų tu bet ką suplėšysi į skutelius.
  2. Tavo draugai – didžiausia tavo gyvenimo vertybė, esi visada pasirengusi jiems pagelbėti. Ir jie dažnai tave laiko savo kelio pabaiga, gelbėjimosi ratu. Tu nesmerki žmogaus, kuris negeba išspręsti asmeninės problemos savo jėgomis, nors tai ir galėtų padaryti. Tu skubi padėti besąlygiškai.
  3. Tau svarbiausia – savikontrolė. Esi gana uždara asmenybė ir net nebandai gyventi atlapaširdiškai. Todėl, kad jaunystėje skaudžiai nusvilai sparnus... Svetimus žmones prisileidi per ištiestos rankos atstumą, o jei kas nori tapti tavo bičiuliu, yra priverstas atlaikyti krūvą išbandymų.
  4. Tavo pagrindinė savybė – atvirumas, sąžiningumas ir rūpestingumas. Tikrai taip – esi iš tų žmonių, kurie negali gyventi, jei kuo nors nesirūpina. Be to, tu visiškai atvira, šilta asmenybė, tad draugai tave laiko tikra saulute.
  5. Tu perfekcionistė ir nori, kad viskas būtų padaryta idealiai. Sieki, kad visi darbai vyktų sklandžiai, be menkiausių trukdžių. Tavo svajonė – absoliutas visame kame. Esi labai savarankiška, moki savimi pasirūpinti be niekieno pagalbos. Taip pat esi labai apdairi, atsargi, tačiau mielai perkeltum visą atsakomybę ant stiprių vyriškų pečių.

„Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite