Kazlų Rūdos savivaldybės nuotr.
Angle down Atgal

Aptartos Kazlų Rūdos ir Čangdė savivaldybių tarptautinio bendradarbiavimo galimybės

Šių metų gruodžio 4-ąją dieną Kazlų Rūdą aplankė svečiai iš Kinijos. Čangdė savivaldybės delegacijos atstovai susipažino su mūsų savivaldybe bei domėjosi Kazlų Rūdos ir Čangdė savivaldybių tarptautinio bendradarbiavimo galimybėmis.

Kinijos miestas Čangdė yra įsikūręs pietrytinėje Kinijos dalyje, Hunano provincijoje. Gausi, net 8 asmenų, šio miesto delegacija, vadovaujama savivaldybės mero Cao Lijun, Kazlų Rūdoje viešėjo vieną dieną. Trumpo vizito metu kinai norėjo susipažinti su mūsų savivaldybės vadovais bei kiek įmanoma daugiau sužinoti apie mūsų savivaldybę.

Svečių vizitas prasidėjo oficialiu susitikimu Kazlų Rūdos savivaldybės administracijoje. Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius pristatė susitikime dalyvaujančius savivaldybės atstovus bei trumpai pristatė Kazlų Rūdos savivaldybę.

Savivaldybės meras Vytautas Kanevičius padėkojo svečiams už atvykimą bei susidomėjimą Kazlų Rūdos savivaldybe. Meras V. Kanevičius kalbėjo, kad yra malonu, jog svečiai išreiškė norą bendradarbiauti su viena mažesniųjų Lietuvos savivaldybių ir šiandien jie lankosi Kazlų Rūdos savivaldybėje, o ne kažkurioje kitoje Lietuvos savivaldybėje.

Čangdė savivaldybės meras C. Lijun palankiai įvertino mūsų savivaldybę bei patvirtino kad Čangdė savivaldybė ieško tarptautinio partnerio Lietuvoje.

Vėliau, dalykinio pokalbio metu, buvo kalbama apie sritis, kuriose Kinijos ir Lietuvos savivaldybės galėtų bendradarbiauti ateityje.

Po oficialaus savivaldybių vadovų susitikimo, svečiai aplankė kai kurias, sėkmingai verslą mūsų savivaldybės teritorijoje plėtojančias įmones: UAB „Jūrės medis“, Ginto Mocevičiaus firmą „Ginalas“ bei UAB „Baltic Sticks“.

Besibaigiant vizitui Kazlų Rūdoje, Čangdė savivaldybės delegacijos nariai buvo supažindinti su lietuvių liaudies kultūra ir folkloru.

Atsisveikindamas Čangdė savivaldybės meras Cao Lijun, padėkojo už priėmimą, puikų vizito organizavimą bei pakvietė Kazlų Rūdos savivaldybės merą V. Kanevičių kitų metų pradžioje apsilankyti Čangdė savivaldybėje, Kinijoje.

Parengė mero patarėja

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite