Angle down Atgal

Aptarti aktualūs gimnazistų klausimai

Savivaldybėje su mero pavaduotoju Linu Urmanavičiumi susitiko Druskininkų „Ryto“ gimnazijos mokiniai, kurie susitikimo metu uždavė jiems rūpimus ir aktualius klausimus. Gimnazistams buvo aktuali „Nemuno“ sanatorijos pastato ateities vizija, gairės, interesantų lankymasis buvusiame sanatorijos pastate.

Aptartos draudžiamųjų zonų lankymo taisyklės ir nuostatos, kokiuose pastatuose ir zonose galima lankytis visiems norintiems, o kuriuose draudžiamasis ženklas privalomai įpareigoja laikytis draudimo. Buvo priminta apie draudžiamųjų ženklų reikšmę, neeksploatuojamo pastato pavojus, nesaugią ir lankymuisi visiškai netinkamą aplinką, kurioje galima patirti traumas, kitus nemalonumus, susižaloti. Taip pat yra pažeidžiami įstatymai.

„Buvusios „Nemuno“ sanatorijos pastatas – neeksploatuojamas, tačiau saugomas ir prižiūrimas. Dvylikos aukštų sanatorija su valgykla ir daugiau nei 3 hektarų žemės sklypu Druskininkų savivaldybei atiteko 2008 m. vasarą Vyriausybės nutarimu. Jame lankytis nesaugu dėl pastato susidėvėjimo niuansų, galimų stiprių rizikos veiksnių, kai kurių korpusų avarinės būklės. O besilankantys pažeidžia įstatymą, reglamentuojantį įsibrovimą į svetimą patalpą. Nuolat inicijuojant kurorto plėtrą, atidarant naujus, modernius ir išskirtinius kultūros, turizmo, poilsiui skirtus pastatus, kuriantis moderniam Kultūros centrui, užmarštin neliks ir buvusios sanatorijos „Nemunas“ pastatas, procedūriniai korpusai , - kalbėjo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite