Angle down Atgal

Aptarė vandentiekio ir nuotekų šalinimo klausimus Alytaus rajone

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas susitiko su bendrovės „Dzūkijos vandenys“ direktoriumi Jurijumi Červiakovskiu.

Susitikimo metu, dalyvaujant savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio ir architektūros skyriaus vedėjui Algirdui Latviui, savivaldybės įmonės „Simno komunalininkas“ direktoriui Juozui Kalėdai, „Dzūkijos vandenys“ Gamybos departamento vadovui Leonui Mackevičiui, Ekonomikos ir plėtros departamento vadovui Tomui Valatkai, aptarti nuotekų šalinimo klausimai ir projektai, kurie pagerintų nuotekų tvarkymą. Taip pat aptartos vandens tiekimo ir kokybės gerinimo, sauso dumblo panaudojimo galimybės.

Alytaus rajone vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugą teikia įmonė „Simno komunalininkas“, Miklusėnų gyvenvietėje – „Dzūkijos vandenys“.

Alytaus rajono savivaldybė skatina rajono gyventojus, kurie neturi galimybės prisijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų, įsirengti individualius nuotekų valymo įrenginius, jau kelis metus iš dalies kompensuoja išlaidas. Už vieną įrenginį mokama 300 eurų kompensacija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite