Angle down Atgal

Apskrities šeimose – net penkiolika girto smurto protrūkių

Jei penktadienio vakare, Joninių išvakarėse, Šiaulių apskrities šeimos šventė be ypatingų incidentų, tai šeštadienį atsigriebta su kaupu. Policijos pareigūnai užfiksavo net penkiolika įvykių dėl smurto šeimoje. Vyrai mušė žmonas, žmonos mušė vyrus, vyrai mušė tėvus ir vaikus.

Šeštadienį Radviliškio r. Giedraičių kaime gyvenantis berniukas, gimęs 2002 metais, ir mergaitė, gimusi 2009 metais, turėjo palikti savo namus. Kiek po vidurdienio neblaivi jų mama (1,96 prom.), gimusi 1979 metais, vaikų akivaizdoje rankoje laikyta stikline trenkė neblaiviam (2,53 prom.) sugyventiniui, gimusiam 1977 m., ir sužalojo kaklą.

Nukentėjusysis dėl pjautinės kaklo žaizdos po medikų apžiūros Radviliškio ligoninėje gydosi ambulatoriškai.

Informuotas specializuotos pagalbos centras ir Radviliškio r. savivaldybės vaiko teisių apsaugos tarnyba.

Moteris sulaikyta ir uždaryta į Šiaulių AVPK areštinę. Nepilnamečiai vaikai perduoti mamos pusseserei.

Šeštadienį 14 val. Šiaulių r. Kuršėnuose, savo namuose neblaivus sugyventinis (2,61 prom.), gimęs 1976 m., sumušė neblaivią (2,22 prom.) miegančią sugyventinę, gim. 1980 m. Nukentėjusioji po apžiūros Respublikinėje Šiaulių ligoninėje dėl galvos sumušimo gydosi ambulatoriškai.

Apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Apie 17 val. Šiauliuose, savo namuose, konflikto metu neblaivi (1,41 prom.) moteris, gimusi 1965 m., išmetė pro langą sugyventinio daiktus bei kirviu sudavė į ranką.

Vyras, gimęs 1976 metais, taip pat buvo neblaivus - 1,41 prom. Nukentėjusysis į gydymo įstaigas nesikreipė. Moteris sulaikyta ir uždaryta į Šiaulių AVPK areštinę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite