Angle down Atgal

Apsimetimas susirgus koronavirusu brangiai kainavo

Pareigūnai sunerimę. Įregistruojama daug pranešimų apie smurtą artimoje aplinkoje.

Ketvirtadienį Liudvinavo seniūnijoje, Netičkampio kaime girtas 48 metų vyras mušė 39 metų moterį. Kliuvo nuo girto asmens ir penkiolikamečiam vaikui. Mušeiką sulaikė policijos pareigūnai. Jo kraujyje rasta 1,97 prom. alkoholio.

Tą pačią dieną Marijampolės seniūnijoje, Igliškėlių kaime 47 metų moterį sumušė 40-metis vyras. Policijos pareigūnai smurtautoją uždarė į areštinę.

Dar šlykščiau elgėsi Šakių rajono Kidulių seniūnijos Mozuriškių kaimo gyventojas. Keturiasdešimtmetis jį tramdyti atvykusius pareigūnus iškeikė, tikindamas, kad serga COVID-19. Jis demonstratyviai kosėjo, apspjaudė patrulius. Šie panaudojo kovinius veiksmus ir pilietį sutramdė. Kadangi sulaikytasis teigė, kad yra užsikrėtęs COVID-19, buvo iškviesta greitoji medicininė pagalba. Medikai įtariamajam jokių koronainfekcijos požymių nenustatė. Vyras buvo sulaikytas, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir grasinimo nužudyti ar smarkiai sutrikdyti sveikatą.

Baudžiamoji byla buvo išnagrinėta supaprastinto proceso tvarka. Šakių rajono gyventojui paskirta 6 mėnesių laisvės apribojimo bausmė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite