Angle down Atgal

Aplinkos tvarkymas: gyventojams, bendrijoms, verslui

Savame kieme pjauti veją gal ir malonu, tačiau didelius žaliuosius plotus prižiūrėti sudėtinga, o jei šie dar buvo metų metais apleisti... UAB „Būstkaita“ vadovas Žydrūnas Klusas pataria, kaip elgtis tokiu atveju:

– UAB „Būstkaita“ antrus metus atlieka vejos ir žolės pjovimo darbus. Mūsų technikos arsenale – žoliapjovės, krūmapjovės, traktoriukai ir pan. Ne tik tvarkome veją, žolę, bet ir genėjame medžių šakas, pjauname senus, ligotus, pavojų aplinkiniams keliančius medžius. Taigi galime net ir labiausiai apleistas žaliąsias teritorijas paversti pavyzdingais sklypais.

Paslaugas teikiame individualiems asmenims, daugiabučių namų savininkų bendrijoms. Į mus neretai kreipiasi verslo sektorius – juk tvarkingai nupjauta veja, žolė prisideda, formuojant teigiamą ir patrauklų įmonės, prekybos centro įvaizdį. Individualių ar daugiabučių namų gyventojams taip pat maloniau, kai supa tvarkinga, graži aplinka.

Norėčiau paraginti privačių ir nenaudojamų sklypų savininkus tvarkyti aplinką. Už neprižiūrėtus plotus gresia baudos.

UAB „Būstkaita“ ne tik tvarko žaliąją aplinką, bet ir teikia perkraustymo paslaugas, išveža senus nebenaudojamus baldus, daiktus. Taigi galime pasirūpinti, kad apleista sodyba ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus atrodytų kur kas geriau.

UAB „Būstkaita“

Tilžės g. 52, Šiauliai

Tel. 8 646 18 718

El. p. info@bustkaita.lt

www.bustkaita.lt


Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite