Angle down Atgal

Aplinkos ministerija: O. Vėbrienė atleista iš AAD direktorės pareigų, nes įdarbinama neturėjo būtinos patirties

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas penktadienį pasirašė įsakymą, kuriuo iš pareigų atleidžiama Aplinkos apsaugos departamento (AAD) direktorė Olga Vėbrienė, pranešė Aplinkos ministerija.

„Sprendimas priimtas paaiškėjus, kad direktorės vadovaujamo darbo patirtis neatitinka pareigybės, į kurią buvo priimta, reikalavimų – tapdama departamento vadove O. Vėbrienė turėjo mažesnę nei 2 metų vadovaujamojo darbo patirtį ir Valstybės tarnybos departamentui pateikė tikrovės neatitinkančius duomenis, pagal kuriuos į šias pareigas apskritai negalėjo būti priimta“, – teigia Aplinkos ministerija.

Ministerijos teigimu, išaiškinus faktines O.Vėbrienės profesinės karjeros aplinkybes nustatyta, kad jos įgytos vadovaujamojo darbo patirties trukmė buvo trumpesnė ne tik konkurso, bet ir faktiško priėmimo į AAD direktorės pareigas metu.

Teigiama, kad ministras priėmė sprendimą atleisti AAD direktorę, kaip numatyta Valstybės tarnybos įstatyme, kad „valstybės tarnautojas atleidžiamas iš pareigų, kai paaiškėja, kad stodamas į valstybės tarnybą jis pateikė suklastotus dokumentus arba nuslėpė ar pateikė tikrovės neatitinkančius duomenis, dėl kurių negalėjo būti priimtas į valstybės tarnautojo pareigas“.

Balandžio 27 dieną O. Vėbrienė pradėjo laikinai eiti AAD direktorės pareigas, 2020 metų rugpjūčio 12 dieną O. Vėbrienė pradėjo dirbti nuolatine AAD direktore.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite