Angle down Atgal

Aplankykite Panevėžio miesto eglę neišeidami iš namų

Šiemet šventinis laikotarpis kitoks, todėl panevėžiečiams siūloma alternatyva – specialiai sukurtas virtualus 3D turas, leisiantis pasigrožėti kalėdine miesto egle bei šventiškai pasipuošusia Laisvės aikšte, neišeinant iš namų.

„Šios gražiausios metų šventės mums visiems tikrai neįprastos, tačiau technologijų pagalba galime būti bet kur – net ir virtualiai aplankyti miesto eglę. Apsilankę ČIA galėsite ne tik apžiūrėti miesto eglę, papuošimus, bet ir išklausyti miesto mero Ryčio Račkausko sveikinimo, išbandyti įvairias kalėdines veiklas. Tikimės, kad tai bus bent nedidelė atsvara visų mėgstamam lankymuisi prie eglutės švenčių metu“,- sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Primename, kad Savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdyje buvo priimtas sprendimas apriboti gyventojų judėjimą Laisvės a. šventinėmis dienomis - gruodžio 25-26 d. bei gruodžio 31-sausio 1 d. Atsižvelgiant į tai, kad didžiausi žmonių srautai centrinėje miesto dalyje būna sutinkant Naujuosius metus, nuspręstą jų išvakarėse – gruodžio 31 d. aptverti Laisvės aikštę. Kviečiame būti atsakingais ir saugoti vieni kitus.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite