Apkartęs D. Adomaičio gimtadienis: „Dzūkija“ užtikrintai laimėjo Klaipėdoje

Klaipėda
BNS nuotr.
Reporteris Dovilė Etaplius žurnalistas

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nutrūko Klaipėdos „Neptūno“ (6-8) keturių pergalių serija.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai stratego gimtadienio dieną 70:85 (20:23, 19:18, 13:23, 18:21) namie turėjo pripažinti Alytaus „Dzūkijos“ (6-10) pranašumą. Dzūkai nutraukė savo keturių nesėkmių atkarpą.

Šių ekipų akistata prieš Naujuosius metus baigėsi „Neptūno“ pergale 79:67, trečiasis tarpusavio mačas vyks balandžio 9 dieną.

Dzūkų startas buvo pozityvesnis (7:2), o „Neptūno“ bandymai lyginti rezultatą vis buvo malšinami, prie to stipriai prisidėjo Aleksandras Aranitovičius – 20:14. Nors Benas Griciūnas buvo trumpam išlyginęs rezultatą (20:20), bet užteko geresnės atkarpos ir svečiai vėl turėjo solidesnę persvarą – 32:22. Tolimi metimai buvo dzūkų ginklas – jų pataikyta buvo šeši per du kėlinius, tad į ilgąją pertrauką alytiškiai išsinešė trapią persvarą – 41:39.

Tritaškiai leido „Dzūkijai“ didinti pranašumą, kuris galiausiai tapo dviženklis – 54:42. „Neptūno“ padėtį gerino baudos metimai ir D.Gailiaus šūvis (49:56), tiesa, šeimininkų pozityvumą malšino Joshua Newkirko ir Justo Furmanavičiaus taiklūs metimai – 69:53. Galiausiai „Dzūkija“ visiškai perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas (74:57) ir pergalės iš rankų nepaleido.

19 taškų pelnęs M.Zigmantavičius žaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes „Betsafe-LKL“.

Dzūkai šiame mače klydo vos 5 kartus, „Neptūnas“ – 10.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 18, Julius Jucikas 16 (8 atk. kam.), Žygimantas Janavičius (8 rez. perd.) ir Benas Griciūnas (7 atk. kam.) – po 8, Edgaras Želionis 7.

„Dzūkija“: Martynas Zigmantavičius 19 (7 atk. kam.), Joshua Newkirkas 15, Aleksandras Aranitovičius 13 (7 atk. kam.), Dylanas Frye’us 12 (6 rez. perd.).