Angle down Atgal

Apie sėkmę prakalbusi A. Jagelavičiūtė: sugebėjimą viską parduoti paveldėjau iš močiutės

Mados ir stiliaus ikona tituluojamai Agnei Jagelavičiūtei šiandien sėkmės galėtų pavydėti daugelis. Realybės šou „Akvariumas“ išgarsėjusi moteris dabartinę savo karjeros sėkmę prilygina savotiškam akvariumui. Nieko keisto, juk kiekvieną jos žingsnį stebi šimtai tūkstančių sekėjų.

„Žinių radijo“ laidoje „Penktadienio uoga“ prisiminusi savo karjeros pradžią A. Jagelavičiūtė atviravo į realybės šou žengusi be jokių lūkesčių.

„Į „Akvariumą“ ėjau taip sau. Atrodė įdomu, nes neturėjome pavyzdžių, ką reiškia realybės šou – tai buvo pirmasis realybės šou Lietuvoje. Nežinojome ir to, kokios bus to pasekmės.

Buvo toks vokiečių eksperimentas apie tai, kaip vieni žmonės tampa kaliniais, o kiti – prižiūrėtojais. Tai parodo, kaip žmonės prisitaiko prie sąlygų ir tampa savo vaidmens atlikėjais. „Akvariumas“ buvo labai panašu. Jis man ir priminė tą eksperimentą“, – prisiminė Agnė.

Pasak žinomos moters, sparčiai užplūdęs tuometinis žinomumas jos asmenybės įtakos neturėjo. A. Jagelavičiūtė juokiasi, kad visuomet norėjo laužyti taisykles.

„Aš manau, kad viešas mano gyvenimo būdas, prie kurio prisitaikiau, manęs kaip asmenybės nelabai įtakojo. Aš gimiau su laisvamanišku požiūriu į gyvenimą. Tai nereiškia, kad su naglu, kad aš noriu žmonėms trukdyti, bet aš nemanau, kad kiekviena taisyklė gyvenime yra taisyklė. Aš noriu į viską žvelgti kritiškai. Manau, kad žmonės yra priskūrę per daug taisyklių“, – tikino ji.

Svarstydama, kas nulėmė jos sėkmę, A. Jagelavičiūtė susimąsto, tačiau atsakymo ilgai ieškoti netenka – jos gerbėjus papirko natūralumas.

„Aš neimituoju geresnio žmogaus nei esu. Aš manau, kad visi žmonės yra vienodai blogi ir geri. Aš manau, kad net nusikaltėlis, atsiprašau, nenoriu nieko įžeisti, ir Motina Teresė yra tam tikra prasme tokie patys. Jie tik dėl tam tikrų aplinkybių pasuko skirtingais keliais.

Kai žmonės viešai pasakoja, kad jie labai geri, kaip visus myli – aš negaliu žiūrėti. Tai tik vienos savo asmenybės ir gyvenimo pusės atskleidimas. Aš nenoriu tapti savo gyvenimo aplinkybių įkaite. Matau, kaip žmonės tampa savo įvaizdžio įkaitais ir net negali reikšti savo nuomonės. To aš nenoriu“, – tikino ji.

Čia Agnė pabrėžia, kad jau seniai nėra dalykų, kuriuos jai paviešinti yra tabu. „Galbūt yra dalykų, kurių atrodo, jog nedarysiu, bet man jau beveik 40 metų ir galiu drąsiai sakyti – viską, ką sakiau, kad niekada nedarysiu, padariau. Todėl manau, kad šiandiena jokių tabu nėra“, – šypteli moteris.

Šiandien net ir trumpiausias jos įrašas užsakovams kainuoja tūkstančius, tačiau tokiai sėkmei pasiekti reikėjo nemažai laiko. Agnė juokėsi, jog sugėbėjimą iš visko uždirbti tikriausiai paveldėjo iš savo močiutės.

„Aš nesu tokia gera komersantė, nors mano močiutė buvo labai talentinga šioje srityje. Ji sugebėjo parduoti viską. Tiesą sakant, ji net kalėjime dėl to sėdėjo. Ji tais laikais sėdėjo už spekuliavimą, kas dabar būtų už verslą. Bet ji jau yra reabilituota.

Aš negalėčiau užsiiminėti prekyba, bet aš darau dalykus, kurie kažkaip tampa finansiškai sėkmingi. Imuosi tik to, kas man pačiai atrodo įdomu ir bandau padaryti taip, kad tai būtų įdomu masėms“, – atviravo A. Jagelavičiūtė.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite