Angle down Atgal

ES programos jaunimui - ar jos pasiekiamos kiekvienam?

Visi mes turime skirtingų siekių ir atsidedame skirtingai veiklai: vieni pasineriame į studijas, kiti mėgstame keliauti, vieniems patinka naršyti internete, o kiti imamės gelbėti pasaulį. Gyvenimas Europos Sąjungoje mums teikia kone neribotas galimybes užsiimti patinkama veikla. ES iniciatyvos ir teisės aktai – tai priemonės tavo svajonėms įgyvendinti, jie gali tapti tavo įkvėpimo šaltiniu ir padėti tau atskleisti visą savo potencialą. Startuoja nauja ,,EUandME'' kampanija, kuri Jus supažindins, kaip kiekvieną iš mūsų paliečia Europos Sąjunga.

Patricija yra kelių ES programų, tokių kaip Erasmus+ ir šių metų ,,Discover EU‘‘ dalyvė. Ji dalinasi ne tik apie tai, kaip pasiekiami lengvai atokiausi Europos kampeliai, bet ir kokių įgūdžių ji įgavo per šias programa, kaip jos ją pakeitė.

Jonas gavo EP iniciatyva 18-mečiams suteiktą bilietą keliauti traukiniu po ES ir pasakoja savo patirtį, kaip jam ši iniciatyva atvėrė galimybę pasiekti gražiausius Europos vaizdus, susipažinti su kitų šalių kultūra.

Kviečiame žiūrėti vaizdo siužetus apie Joną ir Patriciją, kurie pasinaudojo Europos Sąjungos teikiamomis galimybėmis jauniems žmonėms:

Patricija:

Jonas:

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite