„Etaplius“ – regioninių naujienų platforma, kurioje naujienas skelbia laikraščiai iš visos Lietuvos:

„Utenos diena“, Marijampolės „Suvalkietis“, „Alytaus gidas“, Jurbarko „Mūsų laikas“, „Kaišiadorių atspindžiai“, Širvintų r. laikraščiai „Širvintų kraštas“ ir „Krašto žinios“, „Gimtasis Rokiškis“, Prienų ir Birštono krašto laikraštis „Gyvenimas“, „Elektrėnų kronikos“, Gargždų "Banga", „Pasvalio darbas“ ir kt.

Taip pat platformoje skelbiasi nepriklausomi žurnalistai, tinklaraštininkai, kiekvienas, norintis ir galintis rašyti, fotografuoti ar filmuoti.

Mumis pasitiki „Google“! Skaitmeninių naujienų inovacijų fondas (DNI Innovation Fund, Google) platformai sukurti skyrė 50 tūkst. Eur.

Plačiau skaitykite http://www.etaplius.lt/siauliu-regiono-naujienu-portalui-etapliuslt-google-demesys

Prisijunkite prie mūsų – paprastai ir greitai paskelbkite naujieną. Papasakokite ir parodykite kitiems, šalia gyvenantiems, kas naujo vyksta aplink, pasidalinkite įvykiu, geromis idėjomis, patarimais ar tiesiog geru receptu. Prisiregistruokite (www.etaplius.lt/registracija), susipažinkite su informacijos skelbimo taisyklėmis (www.etaplius.lt/taisykles) ir jau galite skelbti tai, kas turėtų pasiekti jūsų bendruomenės narius, partnerius, visuomenę.

* * *

  „Etaplius“ – didžiausio tiražo Šiaulių krašte savaitraštis, leidžiamas nuo 2004 metų. Beveik 90 proc. „Etaplius“ tiražo yra prenumeruojama. Remiantis 2018 m. atlikto TNS LT žiniasklaidos auditorijos tyrimo duomenimis, „Etaplius Šiaulių apskrityje yra trečias skaitomiausias savaitraštis po „Savaitė“ ir „Žmonės“.

  Klientai, norintys esamą prenumeratos adresą vasaros laikotarpiu pakeisti į sodo, esančio Rėkyvoje, kviečiami kreiptis dėl laikino paslaugų adreso perkėlimo. Nuo bir­že­lio 1 d. „Etap­lius“ sa­vait­raš­tis kiek­vieną penk­ta­dienį at­vyks pa­skui jus į Rėky­vos so­dus.

  Savaitraščio prenumerata:

  Prenumeruojant vieno mėnesio savaitraščio „Etaplius“ kaina – 2,4 Eur. Savaitraštis išleidžiamas kiekvieną penktadienį.

  Savaitraštį prenumeruoti gali tik Šiaulių, Kuršėnų, Radviliškio, Joniškio, Kelmės ar Naujosios Akmenės gyventojai.

  Daugiau informacijos suteiksime telefonu 8 700 12 121.

  Prenumeratą neišėjus iš namų galima įsigyti čia.

  Prenumeratos sutartį pasirašyti laukiame atvykstant į „Splius“ klientų aptarnavimo centrus:

  • Tilžės g. 109, Šiauliai (PPC „Saulės miestas“),
  • Aido g. 8, Šiauliai (PPC „Akropolis“)